Італійські пряжа — неперевершена якість кожної нитки

Італія — дивовижна країна, яка дала світові великих людей: поетів, артистів, художників, філософів, музикантів і найвідоміших кутюр’є. Адже саме в Мілані знають все про одяг для чоловіків, жінок, дітей і вміло підбирають матеріали, які найкраще підходять для створення унікальних шедеврів одягу.

unnamedІталійська пряжа — це воістину чудове творіння майстрів цієї країни. Вона яскрава, барвиста, темпераментна, але в той же час дуже якісна, м’яка і приємна на дотик. Сировина для неї виробляють тут же, на кращих овечих фермах, розташованих на півночі країни.

Але італійська пряжа виготовляється не тільки з цього матеріалу. Дуже часто виробники також віддають перевагу льону, мохеру та вовні ангорського кролика. Не забуті ними і штучні волокна. Для виробництва штучних ниток використовуються полімери найвищої якості.

Італійська пряжа на бобінах — ексклюзивний товар преміум якості, який можна придбати в інтернет-магазині sakwoyag.com.ua за привабливою вартістю. На сторінках каталогу представлена італійська пряжа провідних італійських виробників: Zegna Baruffa, Loro Piana, Millefili, Lana Gatto та інші. Необхідно також відзначити, що в Італії найсучасніша і високорозвинена промисловість, що дозволяє впевнено говорити про високу якість всієї виробленої пряжі.

Ви можете придбати італійську пряжу на бобінах, яка прекрасно підійде як для ручного, так і для машинного в’язання.

У чому ж переваги італійської пряжі пряжі?

  • Доступна ціна на всі товари обумовлена тим, що бобінна пряжа — це стокова продукція. Іншими словами, це залишки пряжі, які утворилися при виробництві дизайнерських колекцій на провідних фабриках Італії.
  • Вся італійська пряжа в бобінах — це не тільки нитки найвищої якості і багатих складів, а й унікальна кольорова гама, яка допоможе Вам підкреслити свій індивідуальний стиль.
  • З італійської пряжі можна в’язати в різну кількість складань, тому Ви можете самостійно здійснювати підбір товщини нитки, необхідної для створення кожної окремої речі.
  • Відмінною особливістю італійської пряжі також є те, що у неї більш короткі волокна. Ця якість наділяє її підвищеною зносостійкістю та економічністю.
  • Практично вся італійська пряжа піддається обробці, так як це дозволяє значним чином спростити процес виробництва трикотажу на в’язальних машинах. Після декількох прань ниточка зможе повністю «розкритися», що зробить її більш м’якою, шовковистою і дуже пухнастою.

Ви також можете придбати пряжу, призначену для оздоблення  в’язаних виробів: синель, велюрова, фантазійна, пряжа з паєтками, люрексом. Широкий асортимент товарів дозволить задовольнити смаки та побажання будь-якого, навіть самого вибагливого покупця.