Історія атласної стрічки для волосся

Сьогодні дуже популярно вплітати у волосся атласну стрічку.

875Атласна стрічка була популярна ще в доісторичні часи. Тоді це були рослинні волокна, які вплітали у волосся з метою прикрасити зачіску.

Такі здогадки підтвердили археологи, які знаходили залишки цих стрічок на стоянках давніх людей. Трохи пізніше стрічки почали прикрашати монетами, камінням або вишивкою. Виготовлялася така стрічка виключно з дорогих на той час матеріалів. Раніше атлас виготовлявся виключно з натуральних елементів, тобто льону та бавовни.

У стародавньому Китаї в якості атласної стрічки використовували стрічки з шовку. Шовкові стрічки і до цього дня не втратили своєї популярності. Призначення цих стрічок всюди було різним. У деяких країнах стрічка була відзнакою, десь їх носили виключно жінки, або ж виключно чоловіки. Так само вони показували привілеї певних людей і так далі.

Можна підвести підсумок, що історія атласної стрічки налічує вже кілька тисячоліть. За всі ці часи вона не втратила ні своєї краси, ні популярності. На даний момент атласні стрічки виробляють як з натуральних, так і з синтетичних матеріалів. Раніше стрічки були виключно односторонні (тобто одна сторона мала яскраво виражений колір, а друга, виворітна, не фарбувалася). Сьогодні ж технологія виробництва дозволяє виготовляти двосторонні стрічки.

Історія дає нам прекрасну можливість простежити за модою крізь тисячоліття. Звичайно ж у волосся стрічки вплітають рідко, але при виготовленні одягу вони використовуються дуже і дуже часто.в

З їхньою допомогою ви зможете оригінально підкреслити ваш природний колір, ваша зачіска заграє новими фарбами, при цьому не завдаючи ніякої шкоди волоссю.