Іспанська борідка — атрибут героїв і романтиків

Іспанська борідка міцно асоціюється з епохою Сервантеса, Дон Кіхотом і конкістадорами. З часом авантюр, великих завоювань і відкриттів. Може, тому жіночу стать так і приваблює чоловік, який має такий атрибут. Вони в них бачать одночасно мрійників і авантюристів, переможців і сміливців. Недарма більшість «секс-символів» Голлівуду носять саме такий тип бороди.

Испанская-бородка

Як виглядає іспанська борідка?

Невелика і витончена, вона тим не менше надає чоловікові особливий шарм і загадковість. Невелика борідка на підборідді, яка доходить до нижньої губи, плюс вуса, теж досить скромні, з’єднані з бородою. Щоки повинні бути гладко поголеними. Така прикраса підійде чоловікам з овальним і трикутним обличчям.

Як відростити іспанську борідку?

Відростити такий тип бороди нескладно. Навіть щетина довжиною в 6-7 мм вже буде виглядати цілком пристойно. Тому для відрощування такої бороди не знадобиться дуже багато часу.

Бажано до досягнення потрібної довжини волосся на обличчі не користуватися бритвою, ви можете не вгадати з формою і тоді всі зусилля виявляться марними. Коли щетина досягне потрібних розмірів, можна приступати до процесу формування форми.

Спочатку добре вимийте і висушіть рослинність на обличчі. Потім приблизно визначившись з формою, починайте акуратно голити волосся на щоках. Коли ви впритул підійшли до самої бороди, починайте підголювати маленькими ділянками, а ще краще скористатися спеціальним девайсом — шаблоном, який закриє ту частину, що не підлягає голінню.

Якщо ви використовуєте тример і бритву, то спочатку створіть контур, а вже потім приступайте до стрижки вусів і створення більш чітких ліній. Вимийте обличчя і обробіть засобом після гоління.

Як доглядати за іспанською борідкою?

Крім регулярного миття, іспанська борідка вимагає і постійного догляду, щоб зберегти ідеальну форму. Для цього можна скористатися бритвою і тримером.

За допомогою бритви видаляйте волосся, яке не входить в контур бороди, тримером або ножицями підтримуйте оптимальну довжину щетини і вусів.

Для ефекту «легка неголеність» використовуйте тример без насадок, якщо ж ви віддаєте перевагу більш пишній рослинності, то підберіть насадку відповідної довжини.