Ін’єкції ботокса: повернення молодості

Ботокс – не просто прекрасний спосіб, що допомагає жінкам позбутися від небажаних зморшок, але і можливість за короткий термін повернути молодість. Це сучасний, безпечний, затребуваний продукт краси, дія якого заснована на підшкірних ін’єкціях. З їхньою допомогою знімається напруга лицьових м’язів, знижується мімічна активність, а тонкі ділянки шкіри в області очей і губ розгладжуються настільки, що вашим змінам будуть радіти не тільки рідні та близькі.

10591Тепер ви сміливо можете сказати віку і скальпелю «Ні», так як знайшли спосіб, що запобігає старінню. На цьому дивовижні властивості ботокса не закінчилися. При введенні його в область пахв, до 10 місяців призупиняється процес підвищеного потовиділення, який мучив вас багато років. Тепер ви вільні, можете відвідувати не тільки театри, картинні галереї, але і одягати сукні з відкритими руками та плечима на чергову корпоративну вечірку.

До речі, варто порекомендувати иньекции ботокса в calm.ua, адже саме в цій компанії працюють справжні професіонали, які проводять всі процедури дуже якісно. При цьому тут також досить доступні ціни, тож омолодження може собі дозволити практично кожен.

Існує також французький препарати — аналог ботоксу – диспорт. Незважаючи на непоганий ефект, що досягається також за допомогою ін’єкцій, все ж більшість пацієнтів не довіряють цьому дешевому лікарського засобу, а американському сертифікованому продукту, ціни якого в 3 рази перевищують вартість конкурента. Але це не означає, що ціни на ботокс є завищеними. Більш того, деякі ЗМІ висловлюють припущення, що диспорт має більш високу тенденцію впливу на сусідню групу м’язів, що негативно позначається на зовнішньому вигляді пацієнтів.

Для проведення підшкірних ін’єкцій зверніться у відповідний медичний заклад. Фахівець — косметолог підбере вам необхідну дозу і дасть рекомендації, як доглядати за обличчям, губами і областю під пахвами після того, як лікарський препарат буде введений під шкіру.