Інтимні проблеми у хлопчиків

Народження сина наповнює батьків гордістю, адже на світ з’явився продовжувач їхнього роду. Щоб надалі радіти ще й появі онуків, батькам необхідно подбати про збереження чоловічого здоров’я малюка.

 

 

Привізши дитину з пологового будинку, батьки вивчають її тіло, шукають сімейні риси. Нерідко їх вражає вид зовнішніх статевих органів хлопчика, вони дещо збільшені. Не варто турбуватися. Дитина після народження позбулася маминих жіночих гормонів, і її сечостатева система пристосовується до нових умов. Збільшення зникне протягом першого місяця життя.

 

 

1-oprelosti-novorozhdennyx-detej

Існує кілька інтимних проблем, які можуть виникнути у маленького хлопчика. Фімоз — хвороба, при якій не розкривається головка члена. Вона часто зустрічається у хлопчиків віком до 1 року. У неї є дві причини: звуження отвору, що знаходиться в крайній плоті, або зрощення головки члена з крайньою плоттю. У будь-якому випадку потрібна консультація лікаря (дитячого уролога або хірурга). Можливо, мама зможе самостійно оголити головку, в іншому випадку цю процедуру проведуть лікарі.

 

 

Збільшення мошонки може бути при грижі або водянці яєчка. У цьому випадку обов’язково потрібна консультація хірурга, так як в обох випадках допоможе тільки операція. Гипоспадія — патологія, при якій отвір для сечовипускання знаходиться не на голівці члена. Також потрібне оперативне втручання.

 

 

 

Крипторхізм — патологія, при якій в мошонці відсутні обидва або одне яйце. В ході внутрішньоутробного розвитку яєчка у хлопчика розташовані в черевній порожнині і, з різних причин, не опускаються в мошонку при народженні. Хвороба вимагає обов’язкового хірургічного втручання. В іншому випадку неможливе функціонування яєчка, а, отже, воно не буде виробляти чоловічі статеві гормони.

 

 

Маленький хлопчик в майбутньому стане чоловіком і батьком. Якщо з самого дитинства привчити дитину піклуватися про гігієну статевих органів, то ця звичка залишиться на все життя.

 

 

Дуже уважно потрібно ставитися до того, щоб дитина не переохолоджувалася, це може привести до захворювання сечостатевої системи. Таке захворювання може викликати порушення сечовипускання. Це захворювання вимагає комплексного лікування.