Інтимні поради. Як розбудити в собі сексуальну жінку. Частина 3

Експериментуйте під час занять сексом, змінюючи пози

 
Вдавайтеся до традиційної «пози місіонера» рівно стільки ж, скільки і до інших поз — не частіше. Спробуйте положення «партнерка зверху» — тоді вам буде легше контролювати ситуацію в своїх інтересах, або бокове під назвою «ложки». Кохайтеся при світлі.

 

 
Тримайте включеним світло, якщо це відбувається вночі, або не закривайте щільно штори, якщо порив пристрасті наздогнав вас серед білого дня. Тим, хто багато років мав сексуальні контакти тільки в темряві, фахівці рекомендують: негайно поламати цю традицію. Справа в тому, що під час інтиму при яскравому світлі наша нервова система інстинктивно стає більш чутливою, а ми самі — відповідно — більш збудженими.

 
Не тільки ваш партнер повинен роздягати вас, але і ви його

 
Чомусь саме цього ритуалу майже не дотримується партнерами зі стажем, хоча його значення не можна переоцінити. А якщо ви, роздягаючи кохану людину, ще й не будете приховувати захоплення оголеними частинами її тіла, то спільний успіх вашим інтимним контактам стовідсотково гарантований.

 

check-list-desyat-sovetov-dlya-sohraneniya-zhenskogo-zdorovya-v-25-35-let-460xcheck-list-desyat-sovetov-dlya-sohraneniya-zhenskogo-zdorovya-v-25-35-let06
Під час сексуальних ігор тримайте очі відкритими

 
Правда, психологи стверджують, що багато хто був би радий відкрити очі, але їм заважає сором. Але все -таки спробуйте подолати його один — єдиний раз. Виявляється, цього першого разу буде досить для того, щоб в наступну ніч любові ви могли без всякого збентеження розглядати свого партнера у всій його красі і отримувати невідомі раніше враження.

 
Спробуйте відволіктися один раз під час оргазму

 
Відчуваючи пік задоволення, постарайтеся запам’ятати, які саме картини проносилися в той момент у вашому мозку, які асоціації, що не відносяться до фізіології, були викликані цим станом. Тоді наступного разу, згадуючи всі ці образи до найдрібніших подробиць, ви зможете отримати більш гострі відчуття. А якщо у вас вже був досвід неймовірно яскравого оргазму, також спробуйте під час чергового сексуального контакту викликати в пам’яті все, що йому передувало, будь то гарячі хвилі, тремтіння або оніміння в усьому тілі. Таке штучне «підживлення» неодмінно додасть яскравість вашим відносинам.

 
Обов’язково розмовляйте на всьому протязі любовних ігор

 
Природно, мова йде не про обговорення міжнародного становища або долі найближчого родича. Вимовлені вами слова неодмінно повинні бути «в тему». Наприклад, виберіть у себе якусь частину тіла і запропонуйте вашому партнерові дати їй якомога більше ласкавих назв. А потім в свою чергу виконайте те ж саме з запропонованою вашим партнером частиною тіла. Після такої «розминки» будь-які розмови на сексуальні теми в ліжку не здадуться вам незручними або ганебними. Так ваша любовна гра набуде нового відтіноку, а крім того, вам буде легше пояснити партнерові, що саме ви від нього хочете.