Інтимні поради. Як розбудити в собі сексуальну жінку. Частина 2

Спробуйте зрозуміти, що робить людей сексуальними

 
Згадайте кілька людей (або ваших хороших знайомих, або публічних людей — політиків, акторів), яких ви вважаєте сексуально привабливими, і постарайтеся розібратися, звідки взялося таке враження. Може бути, на створення образу «працює» особливий тембр голосу, або хода, або манера посміхатися? А зрозумівши це, подумайте, чи не скористатися вам одним з подібних прийомів для того, щоб стати більш привабливою.

 
Прорепетируйте інтимну сцену наодинці

 

Справа в тому, що багато жінок під час любовних контактів поводяться з партнером занадто скуто. Вони намагаються тримати себе «в рамках», а тим самим позбавляють себе багатьох яскравих відчуття. Ось чому буває корисно за допомогою самозадоволення спровокувати у себе пік відчуттів, поспостерігати, яка при цьому ваша справжня поведінка, і вже потім, в ліжку з коханим, ви не будете тримати себе «в рамках», а проявите свої відчуття саме так, як це для вас характерно насправді. Навчіться також в процесі самозадоволення якнайдалі відтягувати настання оргазму. Такі вправи допоможуть вам під час спільних сексуальних ігор випробувати більш інтенсивні відчуття.

 
Не нехтуйте читанням еротичної літератури

 

 

Woman-beauty-woman-flowers_largeБудь-які чужі переживання можуть сприяти пробудженню вашої власної фантазії, яка, як відомо, тісно пов’язана з фізіологічним збудженням. Точно так же не йдіть на кухню за чашкою чаю, коли по телевізору показують постільні сцени, пропускаючи їх з тієї причини, що вони ніяк не впливають на розвиток сюжету. Про те, наскільки це так, нехай судять кінокритики. А ось на удосконалення вашого інтимного життя приклад іншої пари дуже навіть може вплинути.

 
Шукайте музику, яка налаштовує вас на ліричний лад

 
Якщо ви одного разу раптом відчуєте, що та чи інша мелодія на концерті чи  по радіо або в чужому магнітофоні — будить в вас сексуальні почуття, запам’ятайте її назву і постарайтеся роздобути цей запис для домашнього користування. У хвилини близькості вона допоможе вам створити додатковий романтичний настрій.

 
Прагніть до тіснішого тілесного контакту

 
Щоб допомогти собі і своєму партнерові краще пізнати один одного, виконайте наступну «вправу». Попросіть кохану людину закрити очі, потім візьміть її за руку, проведіть долонею по якій-небудь частині свого тіла і попросіть будь-якими словами описати виникле у нього відчуття. Потім поміняйтеся з партнером місцями і вже самі зосередьтеся на тому, які відчуття і коментарі викликає у вас ваш дотик до тієї чи іншої частини його тіла.