Інтимні поради. Як розбудити в собі сексуальну жінку. Частина 1

Навчіться любити своє тіло таким, яким воно є

 
А для цього вивчіть його уважніше і постарайтеся знайти у ссобі якомога більше переваг. Найкраще це робити в такий спосіб: голою заверніться спочатку, що називається по самі вуха у великий банний рушник і станьте перед дзеркалом. Потім відкривайте себе по частинах, поступово спускаючи рушник зверху вниз, — спочатку плечі, потім груди і так далі. Але робіть це не поспішаючи, зупиняючись на кожній ділянці тіла для детального пошуку плюсів. Спочатку вам кинуться в очі тільки мінуси, але ви не повинні піддаватися зневірі і на кожен мінус знайти хоча б один плюс, а ще краще — два. Наприклад, якщо вас засмучують занадто широкі плечі, придивіться, а може це компенсується ніжною, бархатистою шкірою.

 
Активізуйте свої «любовні м’язи»

 
int1Щоб привести їх в тонус, непомітно займайтеся протягом дня спеціальною гімнастикою. Для цього по 10 разів кожну годину ритмічно напружуйте і розслабляйте м’язи промежини, відповідальні за сечовипускання. На думку сексологів, добре розроблені м’язи в області жіночих статевих органів, по-перше, дозволяють партнерці отримувати більш яскравий оргазм, а по-друге, сприяють виникненню додаткових приємних відчуття у партнера.

 
Уникайте малорухливого способу життя

 
Особливо якщо у вас сидяча робота, дайте своєму тілу додаткове навантаження в той день, коли вас чекають сексуальні контакти. Енергійно пройдіть пішки пару кварталів по дорозі додому або займіться вдома ритмічним вправами під музику. Це буде корисно не тільки для вашого серця. Виявляється, аеробна активність підсилює загальний кровообіг, що, в свою чергу, призводить до більш сильних відчуттів у ліжку.

 
Намагайтеся вести себе з чужими чоловіками привітно

 
Не робіть з себе недоторку, якщо галантний незнайомець подасть вам руку при виході з автобуса, не дивіться вовком на симпатичного хлопця, який запитає у вас, як пройти в бібліотеку. Нічого страшного не трапиться, якщо ви пококетуєте з ним в короткій розмові або просто посміхнетеся у відповідь. Йдучи по вулиці або перебуваючи в транспорті, звертайте також увагу на чоловіків, які опинилися поруч з вами з метою визначити, які саме зовнішні риси роблять їх привабливими для вас.