Інтер’єр спальні: корисні поради

Безсумнівно, спальня є одним з важливих приміщень в будинку для кожної людини. Адже, як відомо, людина витрачає мінімум третину свого життя на сон. Інтер’єр спальні може багато розповісти про характер власника, а також задає необхідний настрій. Щоб завжди отримувати задоволення від перебування в цій кімнаті, необхідно відповідально ставитися до її облаштування.

spalnya10Матеріали для оздоблення

Якість оздоблювального матеріалу відіграє важливу роль в ремонті. Віддавайте перевагу натуральним матеріалам, так як вони збільшують звукоізоляцію приміщення, а також не будуть відкидати відблиски. Натуральні матеріали є екологічно чистими, що немало важливо. Хорошим варіантом обробки є все ті ж шпалери.

Для спальні підійдуть шпалери з м’якою та бархатистою поверхнею. Можна вибрати шпалери під фарбування. Таким чином, можна змінювати кольорову гаму залежно від настрою. Шпон, дерево і тканина також відмінно підходять для оздоблення інтер’єру. Спальні з тканинним драпіруванням володіють романтичним настроєм.

До речі, чудово можуть підійти і фотошпалери, які можна придбати на сторінці https://www.art-oboi.com.ua/wallpaper-bedrooms. Це буде хороший вибір, якщо ви хочете зробити свою спальню оригінальною.

Переважаючі кольори в спальні

Вибирати переважаючий колір в спальні потрібно дуже акуратно. Червоний і оранжевий кольори є досить агресивними для даної кімнати. Якщо ви є любителем фіолетового, варто пам’ятати, що надмірна його кількість може викликати стан меланхолії. Фіолетовий можна розбавити зеленими і жовтими кольорами для підняття настрою.

Бажано вибирати світлі та спокійні тони. Така кімната виглядатиме повітряною і легкою. Щоб додати в інтер’єр трохи розкоші, можна спальню декорувати золотими і шоколадними відтінками.

Ще одна порада. Вибираючи тон спальні, подивіться, куди виходять вікна. Якщо сторона південна, кольори необхідно вибирати холодні, а от якщо навпаки, вікна виходять на північ, то бажано підібрати шпалери теплих відтінків. Адже у таких кімнатах не вистачає сонячного світла.

Декорування кімнати текстилем

Ліжко є найважливішим предметом спальні. Щоб спальня виглядала гармонійно, необхідно, щоб постільна білизна ідеально поєднувалося з текстильним декоруванням: гардинами і шторами. Щоб досягти мети, можна вибирати одну колірну гаму, або ж вибрати весь текстиль з однієї тканини. Також гарною ідеєю будуть тканини-компаньйони, в яких колір однієї тканини переходить в малюнок іншої.

Безсумнівно, текстиль дуже важливий у декоруванні спальні, так як саме він може кардинально змінити стиль і атмосферу в загальному. Згадайте, коли ви міняли штори або постільну білизну на нову, іншої колірної гами. Кімната відразу ж перетворювалася. Ще одним корисним елементом декору може служити балдахін, який не тільки прикрасить спальню, але і захистить відпочиваючих від сонячних променів.

Ми вам розповіли загальні правила з приводу того, як правильно оздобити спальню. Природно, що у вас може бути власна думка з цього приводу і свої уподобання. Але спираючись на невеликі поради, ви зробите атмосферу  у спальні затишною та спокійногю, в якій буде легко і комфортно перебувати всім членам вашої сім’ї.