Інструменти для бармена-початківця

Коли ви вперше починаєте цікавитися, як влаштовано робоче місце бармена і бачите всі ці незвичайні інструменти та обладнання, це трохи збиває з пантелику. Скрізь спіралеподібні ложки, фігурні дерев’яні палички, шейкери, вимірювальні інструменти з дивними назвами, блендери, соковижималки, молотки, вирви та маленькі носики на верхній частині кожної пляшки.

Тож з чого почати, коли хочеться організувати свій міні-бар в домашніх умовах? Тут ми розглянемо найважливіші інструменти та обладнання, напиклад, набори для бармена, якими користуються бармени для приготування змішаних напоїв. Ми розпочнемо з основних інструментів барменів. Це ті речі, які кожен бармен повинен мати при собі, коли б він не працював. Вони також корисні всім, хто любить пити вдома.

Потім ми перейдемо до конкретного обладнання для приготування коктейлів. Це інструменти, які бажано придбати, щоб практикуватися вдома, влаштувати коктейльну вечірку або просто приготувати для себе добрий напій після важкого робочого дня.

Є кілька інструментів, які КОЖНИЙ бармен повинен носити із собою щоразу, коли він перебуває на роботі. Якщо ви цього не зробите, це буде непрофесійно. Отже, якщо ви плануєте стати барменом, зробіть собі ласку і якнайшвидше вкладете гроші в ці речі. Ви не можете (і не повинні) очікувати, що бар надасть їх вам. Крім того, якщо ви шукаєте роботу бармена, ви повинні принести ці речі у вашу пробну зміну.

Основні інструменти бармена на робочому місці:

  • Складаний ніж з відкривалкою – для швидкого відкриття пивних пляшок та різних інших імпровізованих застосувань. Ніколи не знаєш, коли він може стати в нагоді.
  • Ніж сомельє – використовується для відкривання пробкових пляшок вина, пивних пляшок та різних інших імпровізованих застосувань.
  • Запальничка — навіть якщо ви не курите, запальничка знадобиться. Для коктейлів вони використовуються для запалення коктейлів з міцним алкоголем. У барі ви використовуватимете їх, щоб запалити свічки або допомогти курцеві, який забув свою запальничку.

Устаткування для виробництва коктейлів

Якщо ви хочете попрактикуватися в барменстві у себе в будинку, створити власний домашній бар або влаштувати коктейльну вечірку, то вам доведеться купити трохи більше інструментів, ніж зазначено вище. Отже, якщо ви серйозно ставитеся до приготування коктейлів, вам потрібно буде вкласти гроші в обладнання для приготування коктейлів.

Бостонський шейкер – це базовий набір для змішування коктейлю із двох частин. Він має герметичне ущільнення і одна його частина менша за іншу, так що ви можете сильно струшувати його, не розбризкуючи вміст. Майже кожен бармен на планеті використовує бостонський шейкер як основний інструмент струшування. Вони компактні, прості у використанні, легко розкриваються. Хоча зустрічаються моделі, які мають скляну кришку (що дозволяє контролювати процес змішування), ми рекомендуємо спочатку придбати повністю сталеву модель.