Infallible 24h від L’Oréal Paris: найцікавіше про тональний крем

Неймовірна стійкість 24 години означає особливу якість, якій не страшні ні літня спека, ні осінньо-зимова негода. Чим ще здивує Infallible 24h від L’Oréal Paris?

-INFALLIBLE-24H-20-BP-1213252 (1)Не всі жінки можуть дозволити собі відмовитися від тонального крему навіть влітку. Але у спеку до маскуючого покриття пред’являють особливі вимоги. Засіб має бути водостійким, контролювати жирний блиск (від якого ніхто не застрахований), але при цьому мати легку текстуру. На перший погляд може здатися, що важко знайти тональний крем, який об’єднує в собі ці якості. Однак багатофункціональні тональні засоби нового покоління здатні і не лише на таке. Один з варіантів — тональный крем Infaillible 24h від L’Oréal Paris. Розповімо про даний тональний крем докладніше прямо зараз.

Основні особливості

Почнемо зі стійкості — якості, заявленій у назві даного  засобу. Infallible 24h обіцяє триматися 24 години, тобто на нього можна розраховувати, якщо має бути насичений день.

Не менше уваги жінок  заслуговує і дуже приємний оксамитовий (і надзвичайно природний) фініш, який шкіра набуває після нанесення тонального засобу. Жирний блиск на обличчі під надійним контролем. Важливо, що ефект свіжості зберігається протягом усього дня.

Формула

Творцям тонального крему вдалося отримати особливу формулу, яка може тривалий час витримувати серйозні навантаження. Якість покриття не змінюється навіть від дотиків.

Текстура

Набираючи тональний засіб на пензлик, можна помітити, що у нього достатньо густа кремова текстура. Проте крем легко розподіляється і розтушовується. Покриття може бути і легким, і насиченим (при нашаруванні).

 

Завдяки хорошій пігментованості, даний тональний крем успішно приховує недосконалості шкіри, навіть якщо нанести його тонким шаром. Фініш буде матовим, але не «глухим» (як ніби ви засипали обличчя безбарвною пудрою). Надзвичайно легке сяйво свіжості — ще один дуже важливий плюс покриття.

Ефект

Результат використання Infallible 24h — стійке покриття, яке вирівнює тон, приховує значні  дефекти і матує шкіру, надаючи їй при цьому природне та здорове сяйво.

Стійкість особливої формули даного засобу збереже цей ефект надовго — макіяж переживе цілий день, вечір і навіть ніч, якщо в цьому буде необхідність.