Індійська хна для фарбування волосся

Власницям красивого волосся, особливо дівчатам з рудим волоссям, завжди вдавалося притягувати погляди представників чоловічої статі. Іншим представницям прекрасної статі залишалося заздрити їм. Але зараз у кожної дівчини є можливість пофарбувати волосся в рудий колір.

завантаження (1)Для виконання даної процедури ідеальним варіантом стане використання індійської хни. Колір волосся впливає не тільки на індивідуальність дівчини, але і на внутрішній світ і настрій. Багато хто вважає, що власниці рудого волосся є щедрими, життєрадісними і світлими душею людьми.

Так, індійська хна для волосся, яку можна придбати в будь-якому магазині, може пофарбувати волосся не тільки в рудий відтінок, а й в більшість інших відтінків волосся. При фарбуванні важливо дотримуватися кількох правил. Якщо ви плануєте використовувати натуральний барвник, то важливо дотримуватися рекомендацій майстрів. В такому випадку кінцевий результат буде стійким, а волосся буде вигоряти під впливом сонячних променів. На тон волосся може впливати густота і структура волосся. Також слід враховувати попереднє фарбування волосся, при якому була використана хімічна фарба. Для темного волосся необхідно тримати фарбу довше. Через деякий час тон волосся може змінитися і стати темнішим.

Існують деякі особливості при проведенні фарбування волосся з використанням хни. Для отримання яскравого кольору волосся важливо почекати деякий час. Дія хни проявляється по накопиченню. При повторному фарбуванні тон буде ставати більш насиченим. Для того щоб отримати необхідний ефект, потрібно провести фарбування чотири рази. Для уникнення сухості волосся необхідно використовувати хну раз на місяць. Можна заварювати хну на кефірі. Якщо виникне бажання змінити колір волосся з використанням хімічних барвників, то таке фарбування можливо тільки після шести місяців. Дівчата з хімічною завивкою повинні не забувати про те, що фарба для волосся випрямляє волосся.

Для хни характерна наявність запаху трави. Важливо звертати увагу на дату випуску, оскільки по закінченню терміну придатності фарба є непридатною. Відкритий пакет з хною краще використовувати один раз, оскільки такий порошок швидко псується. Для отримання червонуватого відтінку можна купити індійський продукт, а іранська фарба додасть рудий колір вашому волоссю.