Імплантація зубів: міфи і реальність

Ти нарешті наважилася на імплантацію зуба, погуглила і прийшла в жах від неймовірного числа побічних ефектів та інших кошмарів, описаних на різних сайтах? Або, навпаки, хвалебні статті здаються підозріло райдужними? Що ж, давай розберемося!

Aflatooni-Nima-dentist-persian (1)20 років тому українська імплантологія дійсно пасла задніх . Звідси і походить міф про те, що нібито якісну імплантацію роблять тільки закордоном. Насправді зараз немає ніякої різниці між українською та зарубіжною імплантологією: наші лікар користуються тими ж імплантами, супутніми матеріалами, методиками і технологіями, що й їх іноземні колеги. Підготовка вітчизняних лікарів так само висока, як і у імплантологів США і Європи. Так що не поспішай збирати на квиток до Америки — у нас тобі проведуть таку ж якісну операцію.

Завищена ціна, але може, є і дешевше?  Є думка, що ціна імплантів невиправдано завищена, і до того ж в регіонах або інших країнах можна все зробити куди дешевше. Не ведись на такий міф — тому що це загрожує неприємними наслідками для здоров’я! Вартість імплантації складається з трьох елементів: ціна на сам імплант, ціна на супутні матеріали та ціна на послуги лікаря.

По-перше, по-справжньому якісний імплант — це продукт високих технологій, наукових досліджень, складних виробничих процесів. Саме тому такі імпланти стоять довго і мають мінімальний ризик відторгнення. Дешеві аналоги куди простіші і тому дешевші у виробництві, але й якість у них нижча.

По-друге, супутні продукти, наприклад мембрани для запобігання проростання слизової в кістковий матеріал або сам цей матеріал. Він потрібен, якщо твоєї власної кістки недостатньо для імплантації. Ось візьме лікар дешевий аналог, а він не зможе якісно побудувати штучну кістку. І все зусилля даремні!

По-третє, чим вища кваліфікація лікаря, тим дорожчими є його послуги, адже і він сам, і клініка вкладають кошти в його поїздки на курси, конференції і т. д. Все це підвищує якість лікування, так що задумайся — чи варто довіряти свій єдиний і неповторний рот недорогому фахівця?