Імбир: корисні властивості імбиру. Частина 3

Слід вибирати свіжий імбир, а не порошковий. Свіжий – пахучіший та корисніший. При виборі імбиру дивіться і перевіряйте, щоб корінь був гладким і твердим без будь-яких чорних крапок, плям і, звичайно ж, без цвілі. Зберігати імбир слід в холодильнику або в морозильній камері. Якщо це холодильник, то не більше 3-х тижнів, якщо це морозильна камера – можна зберігати до шести місяців. Порошок імбиру зберігається в холодильнику до одного року.

poleznie-svoistva-imbiryaЯк вживати імбир?

Перед тим, як вживати імбир його потрібно очистити від шкірки. Якщо Ви додасте імбир у страву на початковій стадії готування, то смак і аромат буде менш чутливим, якщо ж в кінці, то він буде більш яскравим. Застосувати імбир Ви можете при приготуванні рису, а також при приготуванні морепродуктів. Імбир можна додавати до напоїв. Можна поекспериментувати і додати імбир в юшку або бульйони. Смак від цього тільки виграє, а також додасться корисності. Якщо надумали спекти щось смачненьке, не забудьте і туди додати імбир, так як він дуже хороший для будь-яких кондитерських виробів.

Якщо Ви алергік, то переживати не варто, так як імбир безпечний і не є алергеном, так як в його складі немає пуринів чи оксалатів.