Імбир: корисні властивості імбиру. Частина 1

Кожна людина намагається на довгі роки залишатися здоровою і красивою. Одного правильного харчування тут не достатньо. Крім цього, людині необхідно споживати такі продукти, які б виводили токсини і покращували травлення.

 

imbir_polza_vredДуже цінним продуктом є корінь імбиру, давно відомий своїми цінними властивостями. У ньому міститься безліч вітамінів, це і вітамін С, В1, В2, А, є і кальцій, залізо, калій, цинк, фосфор, солі магнію, натрію. Крім вітамінів, тут є і амінокислоти – триптофан, треонін, лізин, метіонін, феніланін, валін та інші. Корінь імбиру має досить терпкий і пряний аромат, який можна легко відрізнити від інших ароматів, це відбувається за рахунок того, що в його складі є ефірні олії.

Цікаво дізнатися, а як же вживати корінь імбиру? Способів його вживання кілька – можна у вигляді порошку, у вигляді відвару або настою. Показань до застосування цього чудодійного засобу, насправді, дуже багато. Так, слід застосовувати імбир, коли Ви застуджені, захворієте або вже захворіли грипом, коли щось не в порядку з Вашим шлунком або животом; так само, для травлення він дуже корисний. Ще один незаперечний плюс імбиру – здатність знижувати рівень холестерину в крові. Багато про імбир і його властивості пояснює східна медицина. Вважається, що імбир здатний зміцнити слабку пам’ять і налагодити мозкову діяльність, а також він позитивно впливає на печінку.