IKEA — унікальність меблів та їх використання в інтер’єрі

Дім — це те місце, куди людина повертається після виснажливого дня, і де вона хоче відчувати себе комфортно. Тому цілком зрозумілим є бажання кожного облаштувати своє житло якомога затишніше. Але важливо пам’ятати, що затишок — це не вазочки, свічки, картини і подушки. Це щось більше, ніж весь інтер’єрний декор. Затишок безпосередньо залежить від вибору меблів, які можуть бути багатофункціональними і зручними, а може бути красивими, але абсолютно непотрібними.

stoli9Якщо ви дійсно прагнете до того, щоб перетворити ваше житло в затишне гніздечко, найкраще вибирати якісні меблі, з якими не виникне ніяких проблем. саме такі меблі пропонує компанія Ikea. У спеціалізованих інтернет-магазинах ви зумієте підібрати все, що необхідно для спальні, вітальні, дитячої і кухні, а також знайдете якісні освітлювальні прилади і текстильні вироби. Варто зазначити, що стулья Икея на ikeastore.com.ua ви можете придбати за привабливими цінами.

Компанія IKEA

Навряд чи знайдеться людина, яка ніколи не чула про IKEA. Це фірма заснована у Швеції в далекому 1943 році і з тих пір вона встигла підкорити весь світ своїми  унікальними меблями та іншими товарами для інтер’єру.

Засновник IKEA — Інгвард Кампрад — сьогодні відійшов від справ. Тепер власниками компанії є бізнесмени з Нідерландів, які продовжуються дотримуватися традицій, встановлених першим власником.

Спочатку в колекції товарів IKEA булі меблі в оригінальному скандинавському стилі. Вони і принесли компанії шалену популярність. Але з початком експорту продукції в Америку і Європу виробник додав в лінійку ще і класичні моделі, а також меблі в стилі модерн, кантрі і прованс.

Унікальність IKEA полягає ще і в тому, що покупці самостійно збирають свої меблі вдома. Транспортування, здавалося б, величезних меблів здійснюється в плоских коробках, які займають не так багато місця. У вартість продукції не закладені витрати на збірку, що робить її досить доступною.

Унікальність інтер’єрів IKEA

Головна мета цієї компанії: зробити інтер’єр зручним, багатофункціональним, доступним за ціною і стильним.

Меблі IKEA часто купують люди, що живуть в невеликих квартирах, або ті, хто змушений часто переїжджати. Вони компактні, і їх можна легко перевозити в розібраному стані.

В асортимент продукції компанії входять як м’які, так і корпусні меблі, а також текстильні вироби та світильники. Різноманітність стилів дозволить кожному покупцеві підібрати для себе щось особливе.

Велика частина продукції IKEA складається з модулів, які легко збираються і компонуються між собою. Особливість цієї фірми полягає також у виробництві меблів без декоративного покриття. Таким чином, покупець зможе не тільки зібрати «конструктор Лего» з меблів IKEA, а ще й самостійно його прикрасити.

Популярність IKEA в Україні

В Україні, як і в багатьох інших країнах, IKEA стала дуже затребуваною фірмою. Це пояснюється тим, що дані меблі зорієнтовані на свого покупця. Вони виконані з якісних матеріалів, надійні і безпечні, а також мають доступну ціну.