Ігрові особливості Death Stranding

У перший день Tokyo Game Show 2019 компанія Sony Interactive Entertainment і студія Kojima Productions представили великий шматок гри Death Stranding, показавши ключові особливості ігрового процесу нового проекту Хідео Кодзіма, покликаного відправити гравця в альтернативну Америку, щоб відновлювати розірвані зв’язки між людьми і не тільки людьми.  А тепер давайте пройдемося по основних особливостях ігрового процесу.

death-stranding-imageКлюч в підготовці

Насамперед Сем готується до виконання завдання, налаштовуючи екіпіровку і врівноважуючи свій вантаж. Викладка героя знаходиться не тільки у нього на спині — її елементи присутні і на костюмі, в тому числі на руках. Як вся ця купа пристроїв і елементів допомагатиме Сему в подорожах по відкритому світу, нам ще належить побачити. До речі, зробити попереднє замовлення даної гри ви можете за посиланням https://consoleshop.com.ua/playstation-4/igry-ps4/death-stranding-ps4/ вже зараз.

Плануйте свій власний шлях

Перш ніж покинути об’єкт, Сем вивчає карту, яку можна перемкнути в топологічний режим, щоб побачити всі особливості рельєфу. Гравці можуть відзначати маркерами на карті свій бажаний маршрут, плануючи його і відповідно підготувавшись — взявши з собою якоря, черевики та інші елементи екіпіровки.

Ви не єдиний мандрівник в цьому світі

Ми впевнені, що ви не зустрінете інших гравців в цьому світі, проте в подорожах не раз натрапите на побудовані або кинуті ними речі. У світі гри буде багато сигналів про те, що ви тут не один, і десь паралельно подорожують ще сотні інших шукачів пригод. Наприклад, ви можете знайти вже підготовлену переправу через обрив.

Порадуйте себе

Не забувайте, що на плечі Сема покладена величезна ноша, реально і фігурально, тому іноді йому варто відпочити, просто полежавши в траві, насолоджуючись масажем втомлених плечей і навіть легким сном. Також Сем не проти зіграти мелодію на гармоніці, або прийняти ванну в джерелі.

На ходу

Незважаючи на тяжку ношу, Сем може рухатися досить легко, завдяки системі «активного екзоскелета», це заощаджує левову частку сил героя, хоч і не оберігає від м’язової втоми. Так чи інакше, його життя стане яскравішим і легшими, як тільки ви дістанете у своє розпорядження один з таких «активних екзоскелетів». Крім того, в грі можна буде викрасти транспортні засоби, щоб ще більше полегшити собі життя.

Полегшть свою ношу

Ще один цікавий елемент екіпіровки, а точніше гаджет — літаючий транспортер на повітряній подушці, здатний перевозити чимало вантажу, летячи за біжучим попереду Семом. Даний помічник напевно полегшить життя безлічі мандрівників, прискоривши доставки і дозволивши брати з собою більше вантажу. На випадок, якщо Сем знайде не надто потрібний, але такий цікавий вантаж, який не захоче залишати безхазяйним.

Літаючий транспорт може перевозити і вас

При необхідності Сем може скористатися літаючим транспортом як платформою для огляду місцевості, а також таємного наближення до таборів противника, які ніяк не очікують проникнення з небес. А ще транспортер можна використовувати в якості антигравітаційного скейтборду.

Не будьте тягарем

Майте на увазі, що тяжка ноша уповільнює героя і може стати баластом в бою. Під час демонстрації ігрового процесу був саме такий епізод, коли Сем не зміг вирватися з небезпечної ситуації. Якщо вже ситуація стала дуже неприємною, завжди можна скинути вантаж, адже дати відсіч ворогам без нічого легше, ніж з кілограмами вантажу за спиною, навіть при наявності екзоскелета.

Встановлюйте значущі зв’язки

Сем не один у світі Death Stranding. Він кур’єр, який забезпечує доставку товарів для різних людей. Чим більше Сем допомагає мешканцям цього дивного світу, тим більше у нього з’являється зв’язків, знайомств і баз у спеціальній Мережі. Схоже, саме ці зв’язки і є серцем нової пригоди від Хідео Кодзіма.

Нагадаємо, що вихід гри очікується 8 листопада 2019-го року, ексклюзивно для системи PlayStation 4.