Ігри, які допоможуть дитині залишатися вдома активною

Холодний період року перешкоджає повноцінно проводити час з дітьми на свіжому повітрі. Активне дозвілля надає дитині хороший фізичний і психічний тонус, який так необхідний для її розвитку.

4 (4)Навіть якщо ви проводите більше часу вдома, дуже важливо пропонувати малюкові різноманітні заняття, які мають на увазі багато рухів і колосальну витрату безмежної енергії. Не забувайте, що дитяче ожиріння — це хвороба, яка з кожним днем вражає все більше дітей по всьому світу.

Отже, нижче описані лише кілька ігор, які дозволять вашій дитині рухатися і розвиватися вдома:

1. Оживи казку

Напевно, не буває дітей, які не люблять, коли їм читають казки. Але це заняття може стати відмінною активною розвагою. Виберіть цікаву книжку, в якій розповідається про цікаві пригоди смішних персонажів, і, поки ви будете дитині читати, попросіть її, щоб вона рухами показувала все, що відбувається з улюбленими персонажами.

2. Пантоміма з тваринами

Настав час перетворитися в маленьких тварин. Це відмінна можливість для малюка дізнатися їх назви і видавані ними звуки. Напишіть на папірцях назви відомих або невідомих тварин і помістіть їх в коробку. Потім можна по черзі вибирати папірець і зображати тварин.

3. Заморожені танцюристи

Ця гра дуже сподобається вашому малюкові. Для цього знадобляться кілька м’яких іграшок. Поки грає весела мелодія, всі гравці танцюють. Як тільки музика зупинилася, «танцюристи» повинні зупинитися. Той, хто не поворухнеться, отримає м’яку іграшку. Виграє той, хто збере більше іграшок.

4. Кольорова дорога

Купіть кольоровий папір формату А4, який потрібно розкласти по всій квартирі. Будьте уважні, щоб папір не ковзав по підлозі. Кольорів має бути не багато, близько чотирьох. Попросіть дитину пройти по «дорозі», наступаючи на папір одного-двох кольорів. Маршрут можна міняти.

5. Волейбол з повітряною кулькою

У волейбол можуть грати мінімум двоє гравців. Якщо м’яч замінити повітряною кулькою, то малюк зможе грати у волейбол сам. Покажіть, як можна підкидати кульку з боку в бік, бігаючи за нею по всьому будинку. Іноді підключайтеся до гри, щоб дитині не стало нудно. Це розвага дуже рухлива, воно принесе вашому сину чи дочці масу задоволення.

До будь-якої гри або заняття з малюком підійдіть з творчістю, і тоді навіть самий звичайний день перетвориться для нього в найцікавішу пригоду.