Ігри для розвитку інтелекту дитини. Частина 1

Інтелект малюка розвивається ще в утробі матері. Тому жінки під час вагітності повинні пізнавати щось нове, цікаве і прекрасне. Можна слухати гарну класичну музику, спостерігати за природою, тваринами, співати, читати цікаві книги.

igriБагато що залежить від матері і батька і в той період, коли малюк з’явився на світ. Вони повинні створити правильну атмосферу для того, щоб у дитини буі повноцінний інтелектуальний розвиток.

Як це зробити? Ми підібрали кілька корисних порад для вас.

Малюків від 0 до 3 років найкраще знайомити з різними відчуттями, адже вони підвладні в цьому віці органам відчуттів. Батькам потрібно давати їм в руки предмети різної текстури. Також можна подбати про те, щоб вони розрізняли різні смаки і аромати. І, звичайно ж, обов’язково потрібно читати казки.

Діткам у віці 3-4 роки потрібно дозволяти проявляти свою самостійність. Вони можуть вже без допомоги батьків виконувати якісь дії, приймати рішення. Батьки можуть доручати дитині ті чи інші «важливі» справи, наприклад, погодувати хом’яка або віднести на місце серветки. У цьому віці дитина може навіть вирощувати квіти самостійно.

Дитина у 6 років вже готується до школи. Звичайно, навчати письму та абетці, це важливо, але якщо дитина не хоче, то змушувати її не потрібно. А ось обов’язковий мінімум, який повинні виконати батьки, — це навчити дитину спілкуватися з людьми, і мова йде не тільки про однолітків.