Іграшки для розвитку дитини

Сьогодні підібрати для дитини потрібну і цікаву іграшку дуже складно. По-перше, можна загубитися у величезному асортименті всіляких іграшок, по-друге, сучасну дитину не так вже й легко зацікавити чимось. При виборі іграшки не варто забувати і про те, що вона повинна бути не тільки цікавою, але й корисною, розвиваючою здібності малюка, логічне мислення, пам’ять та особистісні якості.

Beautiful baby building a castle

Іграшки, що розвивають дрібну моторику

Однією з найважливіших складових розвитку дитини є формування дрібної моторики. Під нею розуміються узгоджені руху верхніх і нижніх кінцівок. Для самих маленьких зараз з’явилися розвиваючі ігрові килимки, які мають яскраву неслизьку поверхню, яка, безсумнівно, зацікавить Вашого малюка. Додатковими плюсами килимків є наявність теплої шумопоглинаючої поверхні і відсутність вбирання вологи. Як вважають вчені, дрібна моторика відіграє важливу роль в розвитку мови і розумових здібностей дитини.

До речі, на сайті optclub.com.ua ви можете придбати якісні та захоплюючі іграшки за найкращими цінами.

Однією з найкорисніших для розвитку дрібної моторики іграшок вважається пластилін. Можна придумати з ним різні ігри: ліплення, приготування їжі для ляльок, скочування в джгутики. Нехай малюк використовує свою фантазію, вигадуючи, кого або що ліпити.

Конструктор відмінно підходить для розвитку спритності рук. Він складається з різноманітних деталей, які відрізняються за розміром, кольором і формою. З них можна збирати будівлі, замки, тварин і навіть людей. У грі з конструктором задіюється також образне мислення і творчі здібності. Дитина проявляє фантазію, будуючи той або інший предмет.

При покупці конструктора необхідно враховувати вік малюка, оскільки розмір деталей розрізняється залежно від вікової групи.

Іграшки, що розвивають логічне мислення

Логічне мислення необхідне людині для вирішення математичних задач, для знаходження правильного рішення і вміння обмірковувати ситуацію.

Щоб розвинути логіку, підійде піраміда. Залежно від віку дітей, кількість деталей в піраміді збільшується, техніка зчеплення ускладнюється.

Дуже корисною іграшкою є доміно зі всілякими зображеннями: фруктами, ягодами, персонажами з мультфільмів та казок.