Ідеальний сніданок для активних людей

Співробітники Шеффілдського Університету проводили дослідження для визначення рецепта оптимального сніданку для тих людей, які свій день починають з пробіжки, зарядки або якого-небудь іншого виду активності. У процесі проведення експерименту були виділені три різних сніданки: поєднує вуглеводи і кофеїн, з кофеїном і без нього.

dieticheskij-zavtrak-dlja-pohudenija_1_1

Щодня три групи добровольців вживали різні сніданки, після чого грали у футбол. Група, яка снідала без кофеїну, показала найгірші показники. Дещо кращі показники були у тих, хто сніданок вживав з кофеїном, а кращі результати були у тих, хто вживав з кофеїном вуглеводи. Маюр Ранчордас, автор дослідження зауважив, що подібна суміш підвищує показники витривалості на годину і більше, порівняно з іншими видами сніданків. Як стверджують фахівці, за цим проектом буде випущена невелика книга-путівник по правильному харчуванню.

 

Також хочеться зазначити, що проведені дослідження стосовно білкових сніданків, також зарекомендували себе з відмінною боку. З ранку подібна їжа дає можливість найдовше відчувати почуття ситості, що важливо для тих особистостей, які знаходяться на певній дієті. Виходячи з чого, даючи оцінку своїм потребам, можна найбільш оптимально підібрати для себе варіант сніданку.