Ідеальні ролики для дівчини: які вони?

З приходом теплої погоди і сухого асфальту, ролери виходять на вулиці. Цілі ролерські тусовки наповнюють парки і сквери. Якщо ви читаєте цей матеріал, то напевно теж рветеся до пригод. Не поспішайте. Хоч вам і належить лише вибрати ролики, супутню екіпіровку і аксесуари, необхідно підійти до вирішення цього завдання максимально серйозно.

devushka-v-rolikahВ іншому випадку ваш запал швидко пропаде, змінившись ненавистю і жалістю до себе від пухирів і натертостей, які з’явилися, від численних саден, через які тепер ціле літо не надіти спідницю чи блузку з коротким рукавом. Тим часом, лише обравши правильну екіпіровку, можна уникнути всіх цих неприємних моментів і в повній мірі насолоджуватися катанням на роликових ковзанах. Вирушаючи у спеціалізований магазин, можна прихопити з собою групу підтримки у вигляді близьких подруг або хороших знайомих-ролерів. Варто також відзначити, що придбати ролики Себа ви можете у спеціалізованому інтернет-магазині inlineskating.com.ua.

Так вам зайвий раз не нав’яжуть непотрібні покупки. При цьому не поспішайте сліпо слідувати порадам групи підтримки, які рекомендують ролики своєї фірми. Ваше завдання — вибрати найбільш зручне взуття для себе. Вирушаючи в магазин спочатку намітьте список покупок. У нього повинні увійти не тільки ролики, але і: сумка для транспортування спортивного спорядження, захист (руки, лікті, коліна, бажано ще й шолом), спеціальні роликові шкарпетки, виконані з високотехнологічного поліестеру, вони збережуть ваші ніжки сухими і виключать натертості з пухирями .

Перше і найголовніше — це ролики. Перш за все, вам потрібно оцінювати їх зручність, а тільки потім дизайн. Рекомендуємо звернути увагу на ролики з м’яким черевиком, з композитною рамою і колесами 76-80 мм в діаметрі і 78-82А ступенем жорсткості. Приміряючи їх, ви повинні переконатися, що ваш найдовший палець злегка впирається в передній бортик. Справа в тому, що на відміну від кросівок, стопа в роликах не збільшується в розмірах настільки ж явно, при цьому вона надійно, але ніжно фіксується. Крім того, всі ролики (особливо м’які) при їзді збільшаться як мінімум на 0,5 см в розмірах.