Ідеальна фотосесія: приділяємо належну увагу підготовці

Сімейна фотосесія — це можливість назавжди закарбувати щасливий час і повертатися до нього скільки завгодно разів, гортаючи сторінки дбайливо оформленої фотокниги або дивлячись відеоролик. Отже, обраний відмінний фотограф, замовлена сімейна фотосесія, обговорені всі моменти щодо сюжету, ракурсів, зовнішності. Що далі?

wandsworth+common+family+photo+shoot

А далі головне — підготовка до фотосесії — запорука її успіху. Стиль, святковість, краса і весела атмосфера фотосесії багато в чому залежать не від фотографа, а від самих героїв. Головне — гарний настрій. Доброзичлива і весела атмосфера під час сімейної фотосесії — це гарант позитивних емоцій згодом. Від вас залежить те, що фотограф в Киеве збереже на цій фотосесії: похмурі обличчя або чудовий настрій.

Маленькій дитині необхідно забезпечити мінімум приводів для капризів, тому необхідно підлаштовувати час фотосесії під режим дня малюка. Невгамовним дітям старшого віку, які також, як правило, не дуже люблять фотографуватися, краще представити фотосесію, як авантюру, можливо, запропонувавши якийсь цінний для дитини приз після її закінчення. Для підтримки гарного настрою у дітей під час фотосесії краще не робити їм зауваження, не зупиняти, не вказувати, як себе вести. Якщо немає можливості переключити увагу дитини — нехай непосида бігає, головне, зберегти гарний настрій.

Тати на фотосесії не найкраще для дітей, а то й гірше. Вони норовливі і вперті, навідріз відмовляються фотографуватися, псують всім настрій, але варто фотографу почати клацати, як вони тут же приєднуються, причому беруть найактивнішу участь. Якщо все ж тато дуже впертий і не хоче брати участь у фотосесії — нехай тато робить що хоче, аби не затьмарював своїм похмурим або, що гірше, агресивним обличчям сімейну фотосесію. Ніщо так не забезпечує гарний настрій, як впевненість в собі. Тому окрему увагу потрібно приділити красивому і комфортному одягу, який буде підходити під обговорений з фотографом сюжет, а також розкішній зачісці і правильному макіяжу.