Ідеї полиць для книг

У кожного вдома знайдеться чимало книг, адже вони іноді допомагають скоротати навіть самий нудний вечір. І, звичайно ж, хочеться, щоб книги зберігалися не просто організовано, але й стали окрасою інтер’єру будинку. Для цього краще всього буде зробити полиці для книг своїми руками, які будуть виглядати незвично і радувати ваше око. Тут все досить просто, варто лише повірити в свої сили і у вас вийдуть чудові полиці для книжок і для інших неважких предметів.

nastennye-polki-dlya-knig-01Будівельний піддон в ролі полиці для книг

Отже, першим варіантом служать полички з будівельних піддонів. Такі піддони часто залишаються після будівельних матеріалів. Так що не поспішайте їх викидати, адже вони можуть зацвісти новим життям у ваших руках. Для цього потрібно розпиляти такий піддон на кілька невеликих частин, до цих частин прикріпити рейку для упору. Ось вам і готова книжкова полиця. Залишилося тільки прикріпити її до стіни. Можна навіть не розпилювати піддон на частини, а просто прикріпити до нього рейки рівномірно на відстані і повісити всю конструкцію на стіну. Так ви отримаєте більш масивну полицю для книг.

До речі, лучшие книги ви можете завжди придбати в інтернет-магазині  grenka.ua по доступным ценам!

Полиці для книг під сходами

Такий варіант підходить для мешканців приватних будинків або дворівневих квартир зі сходами. Адже ви завжди можете спорудити полки під нею і заощадити чимало простору, що дуже допоможе при нестачі місця в будинку. Полки під сходами можна зробити суцільними або розділеними. Вони можуть бути виготовлені з дерева або з металу. Все залежить від дизайну кімнати.

Незвичайні рішення для книжкових полиць

Ви можете використовувати найнесподіваніші предмети для спорудження полиці для книг. Наприклад, можна взяти старий човен прибити до нього рейки і ви отримаєте чудову й оригінальну полицю. Старий футляр від гітари також відмінно впорається з цією роллю. Заощадити простір також допоможе кутова полка зі старих дверей і декількох фанер. Просто розпиліть двері на дві частини, прикріпіть до стіни в кутку, прикріпіть до них обрізки фанери і пофарбуйте всю конструкцію підходящою фарбою. Останнім рішенням будуть саморобні полиці з еластичної конструкції. Для цього потрібно прикріпити два натягувачі до стіни і надіти на них еластичну замкнуту стрічку. Все, ексклюзивна полиця для ваших дорогоцінних книг готова!

Як бачите, всі ці ідеї дуже прості у виконанні. Але при цьому вони зроблять ваш будинок більш стильним і оригінальним, а всі ваші книги не будуть припадати пилом, а будуть красуватися на виду.