Ідеї подарунків для близьких

Один з найбільш виграшних варіантів презенту — це індивідуальний подарунок, дивлячись на який зрозуміло, кому і для чого він призначений. Такі речі, як правило, справляють незабутнє враження на винуватця торжества і викликають у нього масу приємних емоцій по відношенню до дарувальника.

Звичайно, завжди можна вибрати і подарувати щось підходяще з асортименту спеціалізованого інтерент-магазину. І презент напевно виявиться вдалим. Адже співробітники таких магазинів регулярно проводять моніторинг бажань покупців і пропонують найкращі з точки зору споживачів подарунки.

chto-podarit-kollegam

Однак навіть відмінному презенту не завадить додати персоналізації. Найпростіший спосіб надати подарунку відмінну рису — це гравірування. Напис (побажання, признання в любові та інше) Можна нанести на поверхню годинників, ювелірних виробів, запальничок, колекційної зброї, столових приладів, канцелярських товарів тощо. Менш довговічні, але не менш значущі тексти можна розташувати на тортах, плитках шоколаду, пелюстках живих квітів.

Вибравши в якості подарунка пляшку елітного алкоголю або коробку смачних цукерок, ви можете замовити спеціальну вітальну етикетку і наклеїти її поверх заводської. Крім того, зараз дуже популярно замінювати етикетки на будь-якому продукті або сувенірних виробах фотографією або колажем із фотографій, що мають відношення до винуватця торжества.

А можна замовити тут вишиванки та сувеніри ручної роботи за низькими цінами. Адже сувеніри досить часто бувають досить оригінальними, тому завжди можна знайти щось цікаве та незвичне, що сподобалося б людині. А вишиванки завжди гарно виглядають і можуть бути доречні для подарунку практично в будь-якому випадку.

Портрет коханої людини може прикрасити корпус телефону або поверхню мила ручної роботи. У першому випадку використовується метод аерографії, у другому — водорозчинний папір.

Готових рішень індивідуалізації подарунків зараз пропонується дуже багато, при бажанні ви напевно зможете вибрати варіант, який припаде до душі і вам, і винуватцю торжества.