Ідеї для затишного будинку: як вибрати модні шпалери?

Іноді нам хочеться оновлень, і ми позбавляємося від купи старого одягу, залишаємо перукарню з оригінальною зачіскою, або починаємо вивчати яку-небудь рідкісну мову. Буває, що затіяні оновлення стосуються не нас самих, а нашого оточення, і тоді ми ставимо меблі у вільні кути і, включивши голосніше динамічну музику і пов’язавши на голову бандану, починаємо бадьоро віддирати зі стін старі шпалери.

9Які шпалери пропонуються в магазинах сьогодні?

Це можуть бути шпалери з різними текстурами, однотонні, з геометричним малюнком або з квітковим малюнком. Одним з нових віянь моди останніх років є полосаті шпалери, які стають все популярнішими серед любителів класики, так і серед людей, які оформляють свої кімнати у відповідності з останніми новинками в області інтер’єрів. Крім того, варто виділити фантазійні шпалери з різними зображеннями і фотографіями.

Між іншим, купить обои найкращої якості ви можете на сайті mirpola.kiev.ua за привабливими цінами.

Мода на колір шпалер

Незважаючи на те, що кожен з нас володіє власним естетичним смаком і віддає перевагу тому або іншому стилю, завжди існують тенденції, якими керуються дизайнери в усьому світі, так і власники квартир і будинків, які замовляють їм оформлення своїх приміщень, або ж ретельно продумують декорування своїх приміщень самі з тим, щоб надалі насолоджуватися найбільш актуальним виглядом житла, подібного до картинок, що друкуються в журналах. Однією з останніх тенденцій є інтер’єри в чорно-білих тонах, де єдиними вкрапленнями кольору стають різні дрібні деталі меблів і декору.

Як вибрати шпалери, щоб потім не пошкодувати?

Подумайте, в інтер’єрі якого кольору вам приємно знаходитися. Неважливо, які кольори пропонують дизайнери, адже якщо в моді сірий, це не означає, що в квартирі сірого кольору ви не впадете в депресію. Керуйтеся своєю інтуїцією, вона обов’язково допоможе вам з вибором. Крім того, важливо звернути увагу на наявну у вас меблів та аксесуарів, адже колір шпалер має поєднуватися з усіма вашими речами. І пам’ятайте про те, що однотонні світлі шпалери візуально розширять приміщення, смугасті шпалери зроблять стелю вищою, а шпалери з великим малюнком наблизять до вас стіни.

Як би там не було, експерти в магазинах завжди вислухають ваші ідеї та побажання і зроблять все можливе, щоб ви здійснили необхідну покупку і залишилися нею задоволені!