Ідеї ​​святкування Нового року з дітьми

Новий рік — сімейне свято з особливим трепетом, якого чекає дітвора. Трохи постаравшись, підключивши свою фантазію, батьки зможуть наповнити будинок дитячим сміхом і усмішками в цей день. Як провести його весело, не банально і щоб він запам’ятався всім до наступного грудня? При бажанні зробити це зовсім просто.

novyiy-god-s-detmiВ першу чергу враховується вік малюка, зовсім маленькі дітки не розуміють всього сенсу свята, значить, від надто гучних розваг варто відмовитися. Однак ялинкові іграшки і яскраві мерехтливі гірлянди, безсумнівно, зацікавлять дитину, тому не потрібно забувати розвішувати по всьому будинку новорічні атрибути.

Для дітей постарше організуйте отримання послання з картою скарбів. Його можуть принести помічники чарівника, акторів можна замовити в будь-якому агентстві, спеціалізація якого: організація дитячих свят. Подарунки завчасно розкладаються в найнесподіваніших місцях, і дитина повинна, слідуючи вказівкам по карті, знайти всі презенти. У пошуках дорослі теж повинні брати участь.

Венеціанський карнавал

Якщо ви плануєте запрошувати гостей, то сценарій заходу продумується заздалегідь. Тематична вечірка — це безпрограшний, універсальний варіант для будь-якого торжества. Для зустрічі Нового року більш ніж доречний буде маскарад. Карнавал — прекрасна можливість для дітей перевтілитися в улюбленого персонажа з казки або мультфільму. Важлива умова, це маска, вона легко виготовляється з підручних матеріалів.

Чим прикрасити карнавальну маску?

 

  • пір’ям;
  • блискітками;
  • мереживом;
  • хутром;
  • тканиною та іншим.

Дорослі також можуть взяти участь і переодягнутися, наприклад, у ворожку, яка буде передбачати багато добрих і смішних подій в майбутньому році.

Веселощі на природі

Справжнє шоу і зимову казку можна влаштувати в заміському котеджі або на дачі. Зустріти наступаючий рік у дворі поруч з ошатною ялинкою. Якщо ви відправляєтеся на дачу, то потрібно заздалегідь продумати способи опалення будиночка і подбати про місця, що знаходяться поблизу, де можна буде прогулятися і покататися на гірці.

В умовах великих міст є лісопаркові зони з опалювальними будиночками, саунами і розвагами:

 

  • гірками;
  • катками;
  • крижаними містечками.

Заплануйте собі поїздку в гори. Така подорож замінить найкращий подарунок, діти надовго збережуть в собі віру в диво. Насолоджуйтесь часом, проведеним з дітьми, і даруйте один одному яскраві моменти. Не забувайте про головну традицію — відправляти листи з бажаннями.