І знову про жіноче куріння

Якщо раніше жінка, яка курить викликала загальний осуд, то сьогодні, навіть, школярка з сигаретою вже звичайне явище. Згідно зі статистичними даними щороку все більше чоловіків відмовляються від сигарети, а ось кількість тютюнозалежних жінок зростає в геометричній прогресії. Що ж до цього призвело? Бажання виділитися або сліпе наслідування чоловікам? Відповіді на ці питання настільки різноманітні, що можна навіть не намагатися їх систематизувати. А ось наслідки такої згубної звички цілком передбачувані.

information_items_10655Куріння і майбутні діти

Прямої залежності жіночого безпліддя від куріння досі точно не встановлено. Однак, їх новонароджені діти мають слабкий імунітет і маленьку вагу, що набагато нижче нормальних показників. Крім того, такі малюки плачуть частіше, ніж діти некурящих матерів. А все тому, що перебуваючи в утробі матері, вони звикли до щоденної нікотинової дози. І плакати вони перестають якщо їх занести в курилку. Але, хіба такого життя ви хочете для своїх малят?

Якщо ж жінка, яка курить приймає протизаплідні таблетки, то ризик інфаркту стає високим як ніколи. Оскільки, паління спільно з гормональними препаратами істотно збільшує негативний впливає на серцево-судинну систему.

Про захворювання курців

Напис на пачці цигарок «Паління негативно впливає на ваше здоров’я» поки залишається тільки написом, який ніхто не читає. Чому ж так? Тут відіграє роль переконання «це мене не торкнеться». Однак, лише одна сигарета в день, істотно підриває здоров’я: піднімає артеріальний тиск і послаблює імунітет, а судини зношуються набагато швидше, ніж у некурящих людей. Про те, що краса у жінок в’яне з кожною сигаретою навіть говорити не варто.

Найбільш поширені міфи про куріння

Багато хто вважає, що:

1. легкі сигарети, практично, не приносять нікої шкоди;

2. якщо перестати палити, то можна різко поправитися;

3. сигарета заспокоює і допомагає зосередитися;

4. кинути палити можна самостійно в будь-який момент.

Всі ці твердження не мають нічого спільного з правдою. Тому кидайте курити і займайтеся своїм здоров’ям.