Hansgrohe – душова система мрії

Найслабше місце ванної кімнати – сантехніка. Її вибору приділяють мало уваги, що призводить до швидкої поломки приладів. Щоб уникнути швидкої заміни обладнання постарайтеся одразу правильно вибрати душову систему для ванної чи кабінки.

Орієнтуємось на бренд

Виробник відіграє ключову роль. Від нього залежить якість сантехніки та її довговічність. Великий попит сьогодні має душова система Хансгрое — доступні різні типи наборів, що дозволяє задовольнити запити кожного споживача.

Німецький бренд не випадково став одним із лідерів сегменту. Правильний підбір матеріалів, уважне ставлення до виконання приладів – все це відбивається на якості сантехнічних пристроїв. Користувачі відзначають зручність, функціональність та довговічність виробів Hansgrohe.

Прилади довго зберігають презентабельний вигляд. Це забезпечується за рахунок правильно підібраних покриттів. Вони не облазять, легко переносять дію побутової хімії та води.

Нюанси вибору

Необхідно приділити увагу особливостям конструкції. Сьогодні виробники пропонують моделі:

 

  • приховані;
  • зовнішні.

Перші ускладнюють монтаж, зате забезпечують стильний вигляд ванни або гідробоксу.

Основним елементом будь-якої системи є верхній душ. Зверніть увагу на довжину шлангу подачі води. Він може бути простим, телескопічним. Середня довжина елемента складає 900-2000 мм.

Зверніть увагу на саму лійку – її форму, розміри. Важливий діаметр — він може досягати 40 см. Такі великі лійки не мають попиту, адже вони збільшують витрати води.

Матеріали виробництва використовуються різні — зазвичай це нержавіюча сталь, сплави нікелю, хрому та латуні.

Приділіть увагу змішувачу. Він може бути вентильним, такі пристрої дозволяють швидко налаштувати оптимальну температуру води. З одноважільним досягти бажаних показників складніше, як і з джойстиками.

Прогресивний варіант – система з термостатом. Прилад дозволяє настроїти температуру, підтримує її тривалий період.

Приділіть увагу внутрішньому заповненню крана. Його довговічність залежить від картриджа. Краще, якщо він керамічний, а не пластиковий. Такий картридж прослужить довше.

Де придбати душову систему онлайн?

Сьогодні душова система Hansgrohe доступна онлайн. Переходьте до каталогу на офіційного дистриб’ютора бренду. Замовити тут продукцію може кожен мешканець України – доставка здійснюється по всіх містах.