Граємо з дітьми

По тому, як і що дитина говорить, судять на скільки вона розвинена в цілому. І чим раніше діти починають опановувати грамотну мову, тим менше буде проблем в школі. Тому для того щоб допомогти дитині зрозуміти або дізнатися щось нове, потрібно вчити її всьому з дитинства. Але це не означає що її потрібно навантажувати як в школі, змушувати писати або вчитися. Не варто позбавляти дитину щасливого дитинства. Краще використовувати ігри в ході яких діти будуть здобувати навички словозміни і словотворення, дізнаватися велику кількість нових слів.

6e9b4715e181a64e387a957da2c1c44eЗ огляду на те що зараз багато батьків сильно завантажені щоденними домашніми справами і втомлені після робочого дня, можна пограти в мовні ігри на кухні. Наприклад можна пошукати слова на кухні, з чого складається страва, скільки цукерок можна дитині, що лежить в шафці або що готується на плиті.

Можна згадати і пограти в гру «смачні» слова. Сенс цієї гри полягає в тому що кожен учасник гри повинен придумати «смачне» слово і передати в долоні іншому, як би пригостити.

У перший день розповідайте дитині про щось, а на наступний день питайте, наприклад: «З чого роблять сливовий сік?», «Як називається сік з яблук?». подібні питання допоможуть розвинути у дитини логіку, ну і звичайно збагатити словниковий запас.

Подібні ігри містять в собі подібний сенс. Наприклад яка форма у цього предмета (кругла, квадратна, овальна і т. д.)? Якого смаку лимон, а цукерки? Який на дотик цей предмет? Можна попросити дитину назвати предмети з певним словом ( «міський», «домашній», «білий» і т. д.), або щоб дитина розповіла що бачить. Питання про професії теж будуть не зайвими (що робить лікар?).

Всі ці ігри будуть сприяти правильному розвитку дитини.

А найголовніше потрібно не забувати вчити дітей добру. На сьогоднішній день все частіше можна зустріти дітей, які не відчувають співчуття до тварин і птахів. Тому гарних вчинків потрібно вчити з дитинства і найкраще особистим прикладом.

Згодом батьки починають забувати, що для дитини кожен день — це крок в невідоме. І дитина як ніхто інший потребує постійної підтримки і схвалення. Тому хваліть дитину просто так.