Грамотний догляд за шкірою цілий рік

Відомо, що стан нашої шкіри піддається впливу пір року. Це дуже важливо врахувати, вибираючи косметику і лінії догляду за обличчям. Всі косметичні лінії каталогу Avon включають спеціально розроблені засоби для кожного сезону.

kak-uhazhivat-za-kozhej-lica-domaНаш організм схильний до сезонних біоритмів, тому взимку всі процеси в організмі протікають більш повільно, весна — період пожвавлення, літом спостерігається найбільша активність.
Особливості весняного догляду
Весняне сонечко змушує все живе прокинутися від зимової сплячки. Організму потрібне підвищене вітамінне харчування. Так само і наша шкіра потребує особливого ретельного підходу, який зведе до мінімуму авітаміноз. Навесні її потрібно підтримати косметичними засобами, насиченими вітамінами. Вибирайте поживні і пом’якшуючі засоби.

 

 

Особливості літнього догляду
Інтенсивне зволоження — ось що потрібно нашій шкірі влітку. Експерти Avon рекомендують включити в літній арсенал по догляду за шкірою обличчя зволожуючі засоби, здатні відновлювати і нормалізувати водний баланс. Особливо важливі засоби для захисту від негативного впливу ультрафіолету.

До речі, на сторінці www.avon.ru/cat/ ви можете ознайомитися з широким асортиментом косметики Avon та придбати її за вигідними цінами.
 

Особливості осіннього догляду
Восени найважливішими завданнями косметичного догляду будуть делікатне відбілювання шкіри обличчя, а також необхідна підготовка до зими. Каталог Avon радить звернути увагу на засоби, які ефективно підвищують тонус. Рекомендується застосування косметики, яка надає виражений антистресовий ефект. Ідеальні для живлення шкіри в осінній період ті засоби, до складу яких включені екстракти трав та збалансовані комплекси мікроелементів.

 

 

Особливості зимового догляду
Зима — важке випробування для нашої шкіри. Негативно впливають на красу різкі перепади температур, морозне повітря, холодний вітер, сухість повітря в приміщеннях. Тому дуже важливим є правильний підбір косметичних засобів для зимового догляду. Необхідне інтенсивне живлення, захист від негативних погодних факторів. Дієву допомогу нададуть косметичні засоби, що володіють заспокійливим ефектом. Не забувайте, що наносити будь-які водовмісні засоби, якими є тональні і зволожуючі креми слід мінімум за годину до виходу на вулицю. Щоб зайвий раз не піддавати шкіру стресам, виключіть процедури з холодових впливом (вмивання холодною водою, протирання кубиками льоду).