Грамотний догляд за фарбованим волоссям

Представниці прекрасної статі часто привносять зміни у свій образ. Однак, на жаль, зміна кольору волосся не проходить безслідно — будь-яке фарбування, незалежно від кольору і типу барвника, негативно позначається на стані локонів. Після фарбування волоссю потрібен дбайливий догляд, так як в протилежному випадку воно стане сухим і тьмяним. Жінкам, які фарбують волосся, хочеться не тільки щоб їх локони були здоровими, а й щоб вони якомога довше зберігали свій яскравий і насичений колір.

news.picture.cc817414f4888d5e25c1bc575219d4beВ даному випадку слід відмовитися від використання звичайних побутових шампунів. Необхідно придбати спеціалізовані засоби, призначені для догляду за фарбованим волоссям. Краще віддати перевагу шампуню і кондиціонеру однієї і тієї ж фірми, що і фарба. Ці засоби будуть доповнювати і посилювати ефект один одного, забезпечуючи волоссю насичений колір і здоровий блиск. Якщо локони сильно постраждали під час фарбування, то варто придбати кондиціонер для відновлення волосся.

Пофарбованому волоссю необхідне постійне живленняя. Якщо локони пошкоджені, то можна використовувати такі натуральні зволожуючі засоби, як мигдальна або кокосова олія. Хоча б раз на тиждень слід наносити лікувальні маски. Однак пам’ятайте про те, що можна купувати лише ті засоби, які мають позначку «для фарбованого волосся». Живильні маски не тільки відновлять локони, але і підлікують шкіру голови.

До пофарбованого волосся необхідно ставитися більш уважно. Це також стосується і таких звичайних процедур, як укладка, сушіння, завивка і так далі. Перш за все, потрібно якомога менше користуватися феном, якщо це можливо. Необхідно сушити волосся природним способом. Сушіння гарячим повітрям є протипоказаним. Якщо ви користуєтеся вирівнювачем, то в обов’язковому порядку придбайте термозахисні засоби, які вбережуть ваше волосся від пересушування. Для розчісування локонів краще придбати гребінь з широкими зубцями. Розчісувати мокре волосся заборонено, тому що в цьому стані воно є найбільш уразливим.