Грамотна купівля квартири на вторинному ринку

Ні для кого не секрет, що придбання квартири — це дуже відповідальна і складна задача, до якої слід поставитися з усією серйозністю і відповідальністю. Процедура покупки квартири на вторинному ринку житла має безліч «підводних каменів». Для того щоб їх уникнути, необхідно бути дуже уважними.

x14767986751468846124b.jpg.pagespeed.ic.GM2DsCI8glПридбання квартири на вторинному ринку житла має дуже багато переваг. Перш за все, покупець може відразу ж в’їхати у своє житло після оформлення договору купівлі-продажу. Він, так би мовити, омине всі проблеми, які притаманні квартирам в новобудовах: очікування здачі будинку, підведення комунікацій, ремонт і так далі. Варто зазначити, що власник квартири в новобудові може так і не дочекатися завершення будівництва і втратити свої гроші. Однак при покупці квартири на вторинному ринку так само можна зіткнутися з безліччю проблем.  Якщо ж ви хочете купити нерухомість подібного роду, то підібрати хороше житло ви можете на спеціалізованому сайті.

До речі, вас також може зацікавити продажа квартир Умани,
яку ви можете переглянути на дошці оголошень Умані просто зараз.

Щоб уникнути «типових» неприємностей, переконайтеся, що співпрацюєте з власником, а в квартирі відсутні особи, які зберегли свої права на проживання в ній (військовослужбовці, ув’язнені і так далі). Пам’ятайте про те, що вони зможуть надалі проживати на даній житлоій площі навіть після зміни її власника. Не поспішайте оформляти договір купівлі-продажу, поки стовідсотково не переконаєтеся в тому, що квартира не знаходиться в заставі або під арештом, не здається в оренду, і не є предметом судових спорів. Можна піти далі і провести власне невеличке розслідування. Не забудьте перевірити відомості про родичів власника квартири, які могли б претендувати на неї: якщо їх немає, то власник має подати письмову заяву про їх відсутність.

Сподіваємося, що стаття вам сподобалася і ви дізналися для себе багато нового та цікавого.