Грамотна дієта – запорука здоров’я! Частина 2

По-друге, самий простий спосіб підготувати організм і перевірити його – це дотримання посту.

dieta-ot-pryshhej-na-lice4Іншими словами, необов’язково виснажувати себе і мучити суворим постом, а спробувати пройти спершу легкий. Уважно поспостерігати за відчуттями, змінами і дискомфортом в організмі. Тут саме головне – не поспішати, все має відбуватися розумно і гармонійно. Кожна релігія має свої пісні тижні, ви повинні спробувати визначити, скільки зможе витримати.

По-третє, дієтолог повинен бути з високою кваліфікацією та досвідом роботи. Спершу, треба подивитись результати його роботи, відгуки пацієнтів, оплату послуг, відвідати ознайомчу консультацію. На прийом приходити, точно знаючи, для якої мети потрібна дієта. Вона буде різна в залежності від призначення.

Обов’язково потрібно обговорити з лікарем всі деталі та етапи проходження дієти. При будь-яких симптомах і погіршенні самопочуття треба припинити проходження дієти, дати організму відпочити після стресу.

Грамотна дієта — це режим харчування, який не повинен боляче вдарити по здоров’ю, а тільки розбудити імунітет, спалити зайві калорії, прибрати жирові складки, привести в тонус внутрішні органи і м’язи. Якщо правильна дієта, то буквально на третю-четверту добу з’являється відчуття легкості, приливу сил та енергії.