Грамотна дієта – запорука здоров’я! Частина 1

З’явилася проблема у боротьбі із зайвою вагою? Треба звернути особливу увагу на харчування. Слід враховувати причини дієти, наприклад, різні захворювання, бажання мати ідеальну фігуру, серйозне прагнення до занять спортом тощо.

102_3pravilnaya-dietaЗвичайно, інформації та порад з приводу ефективних дієт дуже багато. Важко визначитися і зробити правильний вибір. Але є такі прекрасні люди, як дієтологи, які обов’язково допоможуть в цьому питанні. Тільки фахівець здатний грамотно підібрати дієту. Адже кожна людина унікальна і до неї потрібен індивідуальний підхід. Це і збір аналізів, історії хвороб, перенесені операції, захворювання родом з дитинства, спосіб життя, робота.

Перш ніж звернутися до фахівця треба підготувати себе морально і фізично:

По-перше, потрібен дуже сильний мотиватор. Тобто, бажання мати відмінну фігуру, підкоригувати здоров’я, отримати довгоочікувану роботу, вдало вийти заміж тощо. Краще всього, якщо результат досягнення буде зображено на картинці і він буде знаходитися постійно перед очима. Тут включається підсвідомість, яка потім працює в потрібному напрямку. Також це сильне бажання, яке повинно постійно крутитися в думках.