Головний убір: як підібрати до пальто?

Підбір головного убору до пальто є для багатьох важким завданням. Багато хто вважає, що з даним предметом верхнього одягу можна надягати тільки капелюх, але це не так. Ви можете підібрати практично будь-який варіант головного убору і експериментувати.

09401697До речі, пальто чорні жіночі сьогодні дуже популярні, розлітаються в магазинах як гарячі пиріжки на вокзалах. Цікаво те, що підібрати до чорного пальто головний убір — простіше простого. До нього підходить практично все.

Вибір головного убору

1. Якщо у вас кругле або квадратне обличчя, то вам підійдуть ті убори, які додають об’єм в потиличній зоні і відкривають лоб. Варто звернути увагу на асиметричні капелюхи і шапки.

2. При подовженому обличчя слід купувати об’ємні з боків, які закривають лоб.

3. Володаркам серцеподібного обличчя найкраще підійдуть шапки — вушанки.

4. Високим жінкам не рекомендуються одягати облягаючі головні убори, а невисоким жінкам не підійдуть високі моделі головних уборів.

5. Для повних дам оптимальним варіантом будуть капелюхи, у яких широкі поля. Для широкоплечих дівчат підійдуть світлих відтінків головні убори.

Найчастіше під пальто дами купляють капелюхи. Вибір, звичайно, хороший, але є одне правило: чим простіша модель пальто, тим хитромудріший і цікавіший потрібно підібрати капелюх. Якщо капелюх має широкі поля, то необхідний додатковий аксесуар у вигляді шовкової хустки. Даний аксесуар також підійде до класичної моделі або до пальто, у якого хутровий комір.

Шапка до пальто: як підібрати?

• До будь-якої моделі пальто завжди підходить хутряна шапка. Наявність на верхньому одязі хутряних вставок або аналогічного коміра значення немає. Можна експериментувати. Слідкуйте, щоб хутро шапки і коміра не зливалися в одне ціле.

• Колір шапки. Головний убір може бути або на тон темнішим, або на тон світлішим за пальто. Якщо на верхньому одязі є вставки, які за кольором відрізняються від основи, найкращим рішенням буде придбати шапку такого ж відтінку.

• Головний убір підбирається під сумочку, шарф або чоботи. Велике значення мають колір шкіри, очей і волосся.