Головні убори? Чому б і ні!

Головні убори протягом багатьох століть були одним з найважливіших атрибутів і доповнень в гардеробі дам і панів. Дуже добре, що після декількох сезонів, вони повернулися не тільки на модні подіуми, але і у вуличну моду.

spring_summer_2014_headwear_trends_wide_brimmed_hatsКапелюхи завжди додають таємницю, стиль, елегантність. Вони чудово виглядають з хутром. Правильно підібраний головний убір може також приховати, наприклад, великий ніс. Для того, щоб відповідним чином вибрати капелюх, необхідно проаналізувати свою форму обличчя, зріст і розмір голови.

Зріст

Жінкам з низьким ростом слід побоюватися занадто великих капелюхів, так як цей тип головного убору скорочує силует. Проте, якщо ви не можете відмовитися від такого цікавого варіанту, то краще носити капелюх з широкими полями у верхній частині голови, щоб оголити лоб. Це дозволить візуально подовжити фігуру. Для низьких дівчат в ідеалі підходять всі капелюхи з невеликими полями.

Високі жінки можуть дозволити собі дуже широкі поля, вони також можуть вибирати капелюхи з яскравими кольорами, смужками або великими візерунками.

Форма обличчя

Правильно підібраний одяг повинен взаємодіяти не тільки з формою наших рук, грудей, животом і стегнами, але і з шиєю і рисами обличчя.

Нерідко перукарі дивляться на наше обличчя, щоб вибрати правильну зачіску. Для стилістів найбільш важливим питанням є правильне визначення нижньої форми обличчя або підборіддя. Кваліфіковані фахівці визначають кілька типів обличчя.

Якщо ви хочете зрозуміти, яка у вас форма обличчя, то спочатку зав’яжіть волосся на потилиці і встаньте перед дзеркалом. Важливо, дивитися вперед прямо. Потім за допомогою «олівця» у ваших очах, намалюйте контур обличчя на поверхні дзеркала.

Тепер потрібно тільки підібрати варіант, який найкраще підходить:

• трикутник — гостра борода спускається до центру;

• квадрат — щелепа і лінія підборіддя створюють одну лінію;

• коло — широке обличчя посередині;

• овал — форма яйця.

Жінки із квадратним обличчям повинні носити головні убори косо і не дуже глибоко. Краще нехай капелюх буде прикрашати тільки волосяний покрив. Також жінки із таким обличчям не повинні носити капелюх на лобі, тому що обличчя буде виглядати ширшим.

Дівчата з трикутним обличчям не повинні носити капелюхи з дуже великими полями, тому що в більшості випадків це вкорочує і зменшує бороду і нижню частину обличчя. Уникайте всіх капелюхів з гофрованими і округлими формами.

Дівчата з круглим обличчям виглядають краще в капелюхах з кутовими, геометричними формами. Потрібно носити їх на голові з нахилом. Також жінки з круглим обличчям повинні уникнути будь-яких капелюхів з круговими візерунками і аксесуарами.

Жінкам з овальними обличчям, як правило, підходить більшість головних уборів.