Головні тренди у світі нижньої білизни 2019

Якщо на дівчині гарна і стильна нижня білизна, то вона відчуває себе впевнено в будь-якій ситуації. Однак, знайти по-справжньому гарну модель зовсім не так просто, адже модні тенденції постійно змінюються. Але, для того, щоб полегшити ваше завдання в майбутньому, ми самостійно розібралися у всіх трендах нижньої білизни і розповімо, що буде популярним у 2019 році.

Модные-тенденции-женского-нижнеого-белья-2017-года-фото-2Отже, в першу чергу варто відзначити елегантні комплекти з тонким мереживом. Особливо цінуються напівпрозорі моделі білого кольору, які роблять образ легким і дуже ніжним. Якщо ж вам подобається нижня білизна червоного кольору, то від неї зараз варто відмовитися. Зараз цей колір вийшов з моди і в найближчі кілька років точно не стане популярним.

Замість неї краще віддавати перевагу бордовому або вишневому комплекту. Але, якщо ж ви є відданою фанаткою бюст’є, то на вашій вулиці однозначно свято. Тільки враховуйте той факт, що трендовими є тільки подовжені моделі, які щільно облягають тіло під грудьми. Ще одна деталь полягає в тому, що ліф повинен бути яскраво вираженим, з чіткою межею. Також неймовірно популярними стали і моделі без лямок. Вони відмінно підходять для особливих випадків, а також їх можна одягати під сукні з відкритими плечима або глибоким декольте. Крім усього, що було описано вище потрібно згадати ще й про мереживні шортики. Комплекти білизни з такими шортиками по суті є універсальними. Вони відмінно підходять для самих різних випадків, що безсумнівно зручно.