Головні правила використання автозасмаги

Відпочивати під сонячними променями є для більшості людей суцільним задоволенням. Але що робити, якщо до літніх днів ще далеко, а так хочеться мати чудову засмагу. У вирішенні цієї проблеми можуть допомогти різні креми та спреї. Виробники пропонують великий асортимент товару, який збереже ваші сили і час.

775_3851403-500x500Багато дівчат схильні до чуток про те, що засмага розподіляється нерівномірно, шкіра може стати сухою. Внаслідок цього багато хто відкладає вирішення проблеми в довгий ящик. Потрібно всього лише вивчити всю надану інформацію не з вуст подруг, а з компетентних джерел, в яких будуть наведені нюанси і правила використання засобів.

Основні поради щодо нанесення автозасмаги

Тіло на початкових етапах проведення процедур потребує нанесення скарбу, що знімає мертві частинки шкіри, що дозволить продовжити термін перебування засмаги на тілі. Волосяний покрив також слід прибрати за допомогою бритви або спеціальних кремів, призначених для депіляції. Бритва буде не найкращим варіантом так як вона здатна завдати травм верхнього шару епідермісу, що безпосередньо вплине на саму засмагу. Якщо ви збираєтеся наносити автозасмагу, то слід врахувати, що руки повинні бути захищені. Якщо забарвлення волосся світла, то потрібно якомога акуратніше наносити засіб в області росту волосся, інакше воно може стати темнішим.

Розпилювач дуже зручний для рівномірного нанесення засмаги. Його аналогом є крем, але його набагато складніше нанести на тіло. Багато жінок дотримуються нанесення засмаги на певні ділянки тіла (руки, обличчя, ноги). Це зменшує ймовірність виглядати нерозумно і негарно. Після проведення процедур бажано не торкатися до тканинних покриттів, так як в подальшому відіпрати їх буде проблематично.

Як змити автозасмагу?

Якщо кінцевий результат вас все-таки не влаштував, то варто взяти на озброєння такий дієвий спосіб як протирання спонжем. Попередньо намочіть його в лимонному соці і розтирайте ним шкіру, вона набуде більш світлих відтінків. Також можна скористатися лужним милом або скрабом. Потім шкіру потрібно зволожити і повернутися до процедур можна на наступний день.