Головні овочі в раціоні жінки

Свіжі овочі взагалі корисні для людей різної статі і віку. В даному випадку я не маю на увазі смажену картоплю. Йтиметься про свіжі овочі: селера, шпинат, томати, солодкий перець, морква, капуста, зелень та інші. Якщо ви не дуже любите гризти свіжу моркву, то цілком можете з ранку випити свіжовичавлений сік з різних овочів з додаванням соку з фруктів.

pravilnoe_pitanie1Головні овочі в раціоні жінки неоднаково корисні. В даний час при вирощуванні овочів недобросовісні фермери використовують хімічні добрива, стимулятори росту, які проникають в стебло, листя і плоди овочів. Такі небезпечні сполуки в організмі людини перетворюються в нітрати (солі азотної кислоти). У незначних кількостях дані з’єднання цілком нешкідливі, проте якщо доза велика, то нітрати можуть призвести навіть до летального результату. Дуже небезпечні нітрати для маленьких дітей.

Найбільший вміст нітратів відзначається в: пекінській капусті, селері, редисці, кропі, шпинаті і салаті (2000-4000 мг / кг). Якщо споживання даних овочів невелике, то побоювань немає. Гарбуз, огірки, морква, кабачок, цибуля містять 200-650 мг / кг нітратів. Найменший вміст нітратів відзначено в ріпчастій цибулі, пізній моркві, картоплі, солодкому перці, часнику і томатах (10-140 мг / кг). Такі овочі можна їсти скільки душі завгодно.

Головні овочі в раціоні жінки слід вибирати не тільки за смаковими уподобаннями, а й за зовнішнім виглядом. Овочі не повинні мати вм’ятин, пошкоджень і підгнилих ділянок. Буряк, моркву і картоплю слід купувати «брудними». У такому вигляді ви зможете довше зберегти коренеплоди. При покупці салату і капусти слід звернути увагу на качан і листя. Не повинно бути потертостей, цвілі і рваного листя. Часник і цибуля повинні бути щільними на дотик. Зелень повинна мати свіжий вигляд. Помідори повинні мати насичений і природний червоний колір.

Для правильної роботи жіночого організму необхідно наскільки можливо розширити споживання овочів. У кожному овочі міститься велика кількість вітамінів і корисних сполук. Всі овочі по — своєму необхідні жіночому організму. Тому їжте із задоволенням і краще з власного городу!