Головні особливості вибору дивана для дому

У сучасних магазинах існує нескінченний вибір речей, і меблева продукція тому не виключення. У прагненні слідувати прогресу виробники постійно створюють нові дизайнерські і технічні розробки, в результаті чого у покупця з’являється можливість створювати у своєму будинку найстильнішу обстановку.

Divanyi-2018-goda-39Однак для того, щоб інтер’єр приміщення виглядав гармонійно, важливо правильно підібрати його головні предмети — меблі. Для звичайної людини вибір дивана дуже часто перетворюється в нездійсненне завдання. Якщо навіть відправляючись за покупкою, ви вже знаєте, чого хочете, то через велику кількість альтернатив впевненість явно пропадає. Щоб заощадити Ваш час, та й гроші в тому числі, перед тим як почати пошуки, пропонуємо поставити собі кілька навідних запитань.

З якою метою Ви купуєте диван?

Дивани можуть купуватися для щоденного сну, в якості альтернативи громіздкому ліжку. Ці меблі традиційно асоціюється з вітальнею — місцем проведення головних сімейних заходів, вечерь і застілля. Можливо, у вашому випадку мова йде про вибір кухонного куточка або суворого варіанту для домашнього кабінету. Функціональне наповнення, особливості та вимоги для кожного виду можуть істотно відрізнятися. Для сну, наприклад, важливий надійний механізм трансформації і м’якість, для гостьового виробу — комфортність сидіння, для кухонного — компактність і стійкість до агресивного середовища, ну а для кабінетного — надійність конструкції і стильне оформлення.

Якого виду диван Ви хочете бачити у своєму будинку?

Дивани можуть мати різну форму. Увійшовши в меблевий салон, важливо вже знати, за якою моделлю ви прийшли. Дивани бувають прямими, кутовими, круглими та іншими. Особливою популярністю останнім часом користуються модульні комплекти, що складаються з окремих сегментів, які при бажанні можуть створювати будь-які меблеві конструкції. Визначити тип виробу допоможуть габарити Вашої кімнати, якщо приміщення маленьке, найкраще віддати перевагу мініатюрній прямій або кутовій моделі, коли ж кімната радує просторістю, висновок очевидний — це респектабельні великі модульні комплекти.

Як повинен виглядати диван?

Визначившись з формами і розмірами, відкритим залишається питання візуального оформлення. Так, це матеріал оббивки. В даному питанні вам допоможуть члени вашої сім’ї. Якщо, наприклад, в будинку є діти, значить оббивка дивана повинна добре чиститися і протистояти забрудненням. У такому випадку рекомендуємо звернути увагу на шкіру або шкірозамінник. Коли ж у Вас є тварини, ці матеріали краще не вибирати, адже кігтики домашніх вихованців можуть зіпсувати їх безповоротно, чого не можна сказати про щільність не ворсистого полотна.

До речі, на рахунок кольору меблів, дизайнери вітають дивани, як акцент кімнати, правда не дивлячись на це, він повинен поєднуватися і з іншими елементами побуту. Сподіваємося, ви вже знаєте, що хочете купити.