Головні критерії вибору зручних і практичних штанів для хлопчиків

Штани — невід’ємна частина гардероба хлопчиків. Це можуть бути традиційні джинси, спортивні, бавовняні, вовняні або нейлонові штани. Як би там не було, вибираючи штани для хлопчика, потрібно звернути увагу на головні критерії:  тип і тканину. На різні випадки і погодні умови потрібні «свої» штани.

BWP372_1_синий(41)__w600_h870_2273f6_6b0cd_57b279c0Так, нейлонові штани стануть хорошим захистом ніжок дитини у вітряну і дощову погоду. Дитячі джинси — найкращі штани для щоденного використання. Для походів в школу краще вибрати штани з бавовни або вовни. Спортивні штани з меланжу або бавовни — найкращий вибір для занять фізкультурою. А придбати потрібні штани для хлопчика ви можете в інтернет-магазині topshelf.com.ua.

Від обраної тканини також залежить і зручність для хлопчика. Так, штани з натуральної бавовни — оптимальний вибір для будь-якої погоди, вони повітропроникні, приємні до тіла. Вовняні штани — надійний захист ніжок хлопчика від холоду.

Важливою є посадка штанів. Штани повинні ідеально підходити дитині: не тиснути на талії, але і не спадати з неї. Багато батьків з метою економії вважають за краще купувати речі «на виріст», не виключенням є і дитячі штани. Якщо хочеться заощадити, то краще придивитися до спеціальних моделей з регульованою талією. На поясі таких штанів можуть бути липучки, шнурування, спеціальні ремінці та інші пристосування, які дозволяють робити талію ширшою або вужчою. При цьому, варто зазначити, що такі моделі, як правило, мають особливий крій, що робить їх зручними для щоденного носіння незалежно від налаштованої ширини талії. У свою чергу, у великих звичайних штанах навіть з ремінцем на поясі, дитині буде незручно — вони будуть спадати під час руху.

Не забувайте про довжину внутрішнього шва. Батьки нерідко купують штани своїм дітям без примірки, самостійно. В результаті принесена додому річ, як правило, виявляється або короткою, або надто довгою, не кажучи вже про ширину талії (питання розглянуто в попередньому пункті). Якщо є необхідність придбати штани без примірки, то не полінуйтеся виміряти довжину внутрішнього шва.