Голодний стрес

При підвищеній фізичній активності, жінка на дієті може відчути постійне бажання поспати і посидіти, і це цілком логічно. Також, жінки чия дієта рука об руку йде з фізичними навантаженнями — вимивають власний кальцій і провокують біль у суглобах, кістках, головні болі і синці, які спонтанно з’являються. Для того, щоб уникнути цього, потрібно тільки споживати трохи білка і зовсім трохи риби або сиру. Будучи навіть на суворій дієті, такі поблажки не принесуть проблем, і позбавлять різноманітних побічних реакцій. Більше того, вони будуть прискорювати метаболізм і дозволять організму швидше перетравлювати їжу і спалювати на її перетравлення калорії.

pereedanie-chto-delat-simptomy-i-posledstviya111111Жінки ж, чия активність більше спрямована на розумову активність, повинні споживати продукти, які містять глюкозу, але не пити напої з цукром. Вільна глюкоза буде відкладатися на проблемних місцях, а ось глюкоза, яка дісталася з допомогою процесів травлення, буде йти туди, куди необхідно. При цьому, жінки, які не споживають глюкозу в цей період можуть зіткнутися з наступними проблемами: головний біль, невралгія, загальмованість реакцій, підвищена втомлюваність, також може з’явитися загальна слабість та тремор.

Жінки ж, чиє навантаження включає і фізичну і розумову активність, повинні дуже серйозно підходити до графіку харчування і намагатися утримуватися від жорстких дієт. Бо організм жінки, чиє навантаження досить високе, отже споживає величезну кількість калорій, а обмежуючи їх надходження і надходження необхідних мінералів, можна заробити навіть короткочасну втрату пам’яті і проблеми із зором.

Дієти — заняття хороше, і якщо не братися за них навмання, можна добитися дивовижних результатів. От тільки щоб не нашкодити собі в перспективі, варто звернутися до дієтолога.