Годинник — аксесуар, який багато розповість про свого власника

Пам’ятаєте, як Шерлок Холмс розповів своєму другові Ватсону все про характер і долю його брата, тільки-но глянувши на брегет доктора? Сьогодні чоловіки вважають за краще носити наручний годинник, але і вони здатні дуже багато розповісти про свого власника — куди більше, ніж будь-який інший аксесуар або деталь одягу.

Імідж достатку та успіху

Якщо ваш колега або партнер носить на зап’ясті дорогий хронометр від відомих швейцарських брендів Rolex, Patek Philippe або Vacheron Constantin, таким чином він хоче голосно заявити про свій статус. Це іміджеві годинники, які в ділових колах є символом достатку і успішності. І навіть якщо такий годинник — не оригінал, а лише гарна копія Vacheron Constantin (до речі, їх можна легко купити в інтернеті, скажімо, на сайті магазина Імідж), їх володар понад усе цінує престиж, поважає себе, організований та націлений на успіх. У відносинах така людина часто прагне до влади і домінування.

patek-philippe-gold-watches

 

Секрети форми

 

За думкою психологів, які вивчали переваги різних людей в годинниках, власники хронометрів квадратної форми — зважені і обережні консерватори, противники змін в житті. Люблять керуватися чіткими інструкціями, практичні і раціональні, вважають за краще строгий порядок у всьому, сперечатися з ними марно. Мають підвищеним почуттям відповідальності, найчастіше трудоголіки.

 

Любителі годинників з круглим циферблатом (або округленої форми) приємні в спілкуванні, щирі і природно поводяться в будь-яких ситуаціях. Доброзичливі, легко виявляють співчуття і розуміння. Їх основні ділові якості — багатофункціональність і креативність, легко пристосовуються до змін, рішучі, здатні на ризик, впевнені в собі та в міру відповідальні.

Чоловіки, які вважають за краще оригінальний годинник незвичайної форми, в своїй більшості амбітні і честолюбні. Часто мають певну харизму, легко захоплюються новими ідеями. Таких людей багато в творчих професіях, їм властиве прагнення до слави, епатажних вчинків. Якщо це людина бізнесу, то для нього професійна сфера завжди буде набагато важливіше особистого життя.

Що приховує універсальність?

Універсальні годинники, які не блищать ні гучним брендом, ні особливою формою або оригінальністю, кажуть що перед вами — людина, що цінує не форму, а суть. За зовнішньою стриманістю таких людей часто ховається сильний розум і твердий характер. Вони вірні собі і своїм принципам, але не поспішають розкривати своїх намірів. Їм чуже позерство, бажання панувати, а завоювати їхню довіру та розташування буває непросто.