Гліколевий пілінг обличчя

Часто неідеальна шкіра, її дефекти і зів’ялий вигляд, це наслідки стресів. Існує безліч способів поліпшення стану шкіри. Одним з щадних способів, є гліколевий пілінг обличчя. Це поверхневий, хімічний пілінг, який вельми успішно бореться з дрібними дефектами шкіри. Він впливає на верхній шар епідермісу, а процес відновлення значно коротший, ніж у інших видів пілінгу. Перед проведенням гліколевого пілінгу, необхідно підготувати шкіру. Для цього потрібно проконсультуватися з фахівцем, який призначить спеціальні передпілінгові процедури. Підготовка повинна проходити не пізніше двох тижнів до самої процедури.

Glikolevy-j-piling1Гліколевий пілінг обличчя показаний в наступних випадках:

— фотостаріння;

— естетична корекція дефектів шкіри;

— шкіра, що в’яне;

— наслідки вугрової висипки;

— проблемна шкіра;

Не варто забувати про те, що гліколевий пілінг не прибирає рубці і шрами, він робить їх менш помітними. Гліколевий пілінг має свої протипоказання, які необхідно враховувати, щоб не нашкодити.

Протипоказання:

— не варто засмагати за два тижні перед проведенням процедури;

— проходження або недавно закінчена процедура хіміотерапії;

— пошкодження шкірного покриву;

— загострення герпесу;

— наявність бородавок;

— якщо є алергія на окремі компоненти пілінгу.

Пройшовши двох тижневу підготовку, можна приступити і до самої процедури. Гліколевий пілінг обличчя, починається з обробки шкіри очищуючими і зволожуючим засобами. Таким способом ми підсилюємо дію гліколевої кислоти. Процедура пілінгу проходить від п’яти, до двадцяти хвилин, після чого все знімається спеціальним нейтралізуючим засобом. На шкіру обов’язково наноситься засіб для захисту від ультрафіолетового випромінювання. Під час процедури пацієнт може відчувати легке поколювання або пощипування. Може статися набрякання окремих ділянок шкіри. Необхідно відразу ж очистити цю ділянку від пілінгу. Якщо трапилося так, що таких ділянок кілька, то процедуру треба припинити негайно. Гліколевий пілінг обличчя повинен проводитися під строгим наглядом фахівця, і не частіше одного разу на шість тижнів! Процес відновлення шкіри не більше двох днів. У ці дні обов’язково потрібно дотримуватися рекомендацій косметолога. Не виходити на сонце, вмиватися бажано дитячим милом і користуватися зволожуючим кремом.