Гіроскутер Ninebot Mini — вибір сучасних людей

Гіроскутер Ninebot Mini досить швидко став надзвичайно популярним. Він істотно відрізняється від багатьох подібних конструкцій своїм дизайном, а також має ряд унікальних опцій. Зараз придбати гіроскутер Ninebot Mini сигвей хочуть багато людей, так як це відмінна можливість обзавестися досить мобільним транспортним засобом.

800x600_9ac9554cf6da3d1f42beb3e1fe2db11dОсобливості управління

Керувати таким транспортним засобом надзвичайно легко. Досить покататися 10 хвилин, що розібратися з усіма тонкощами і задіяти гіроскутер на максимум.

Первинна настройка виходить десь за три хвилини. У цей період часу система фіксує і аналізує рухи ніг, нахили та інші важливі моменти. Після закінчення, апарат сповістить власника відповідним звуковим сигналом.

Пересуватися на Ninebot Mini можна по будь-якій твердій поверхні. Варто зазначити, що під час поїздки пристрій з легкістю долає незначні калюжі, невисокі бордюри.

Якщо користувач має до 90 кг, то Ninebot Mini може заїхати на гору під кутом в 15 градусів, а його маневреність просто заворожує. Можна стоячи на місці розвернутися на 360 градусів.

Технічні характеристики

Ninebot Mini оснащений парою електродвигунів з потужністю по 350 Ватт. 22 км здатний подолати сігвей при цілій зарядці акумулятора. Максимальна швидкість обмежена позначкою в 16 км/год, але навіть цього вистачає, щоб істотно прискорити пересування по місту.

Вага пристрою всього 12,8 кг, що дозволяє з легкістю транспортувати пристрій, причому як на особистому авто так і в громадському транспорті.

Також гіроскутер володіє сертифікатом IP54, який свідчить про те, що пристрій прекрасно захищений від пилу і вологи, їздити можна навіть під час дощу. Електроніка також обладнана всілякими захистами від перегріву. Корпус виготовлений з магнієвого сплаву, що забезпечує необхідну стійкість до різних механічних пошкоджень.

Особливу елегантність Ninebot Mini надають світлодіодні сигнали, а також передні і задні фари, що дозволяють впевнено пересуватися навіть в нічний час. Вмикаються фари самостійно, для цього пристрій обладнаний спеціальним датчиком, які фіксує поточну освітленість. У разі необхідності можна відрегулювати яскравість освітлювальних елементів.