Гімалайська дієта — худнемо з користю для серця і суглобів

Ця дієта заснована на вживанні макробіотичної каші, яку виготовляють за особливою технологією. Вона не вимагає варіння, її досить просто залити молоком або водою. Макробіотична каша не піддається термічній обробці, а значить, як ви вже напевно здогадалися, всі корисні елементи в ній зберігаються. За два тижні за допомогою гімалайської дієти ви зможете скинути від десяти кілограмів, а значить і знизити навантаження на серце і суглоби.
gimalayckaya-dieta

Користь і ефективність макробіотичної каші в її складі. Вітаміни групи B нормалізують роботу серцево-судинної системи, відновлюють і зміцнюють нервову систему, а також позитивно впливають на травну систему, що в свою чергу допомагає вивести шлаки з організму і позитивно позначається на зменшенні болю в суглобах. Регулювання функцій шлунка, підвищення захисних властивостей організму — всім цим займається вітамін PP, якого теж чимало в макробіотичній каші. Є в ній також і магній, який підтримує повноцінну роботу серця і контролює тиск.

Гімалайська дієта — ідеальний варіант харчування для тих, хто підраховує калорії і прагне скинути зайву вагу, тому що в її склад входять насіння льону і гречка. З організму виводяться шлаки, зайва рідина, токсини та інші шкідливі відкладення, які відкладаються роками в кишечнику. Макробіотична каша — дуже ситний продукт, тому вам достатньо буде з’їсти всього одну порцію і майже весь день ви не будете відчувати голод. Завдяки цьому ви скоротите вживання калорій в два рази, а то і більше. Завдяки цій дієті ви зможете не тільки підтримувати нормальну вагу, але і швидко та ефективно скинути зайві кілограми, якщо вам терміново потрібно влізтися в приголомшливу сукню. А найпрекрасніше в гімалайській дієті те, що переноситься вона легко і стресу не відчуєте ні ви, ні ваш організм. Тобто від процесу схуднення Ви будете отримувати не тільки результат у вигляді скинутих кілограмів, але ще і задоволення, і користь для здоров’я. Загалом, суцільні плюси, ніяких мінусів.