Гігієна новонародженої дитини

Гігієна невід’ємна частина життя будь — якої людини, її потрібно дотримуватися і підтримувати кожен день, регулярно.

Mother Changing Newborn Baby's Diaper

Гігієна малюка важлива так само, як і одяг. Основне правило це натуральні тканини (100% бавовна), особливо це стосується боді для новонародженої дитини і іншої натільної білизни. Слід купувати ці речі від перевірених виробників.

Наскільки важлива гігієна для новонародженої дитини, і як її дотримуватися, йтиметься в даній публікації.

Початок дотримання гігієни новонародженої дитини відбувається ще в пологовому будинку, з того моменту коли матері приносять в палату її малюка. Дуже важливо прислухатися до всіх рекомендацій лікарів -акушерів по догляду за дитиною.

З перших днів життя новонароджену дитину необов’язково купати у ванні, можна скористатися дитячими вологими серветками і акуратно протирати тільце малюка, а так само звертати увагу на всі складочки на шкірі, ретельно очищаючи їх. Так само необхідно звернути увагу на гігієну малюка після спорожнення. З перших днів так само можна скористатися дитячими вологими серветками для того, щоб очистити статеві органи. Після того, як дитину протерли вологою серветкою, можна взяти шматочок натуральної тканини і ще раз протерти тіло малюка, для того щоб прибрати зайву вологу.

Після того, як новонароджену дитину привезли додому, можна приступити до її купання у ванні. Дуже важливо не намочити місце обрізання пуповини, до повного його засихання і відпадання відростка. Щоб не травмувати місце ранки, необхідно акуратно занурювати дитину у воду, підтримуючи її спинку і тримати ранку над водою. Так само, можна протирати малюка вологою тканиною, замінюючи занурення у ванночку. Дуже важливо обробляти місце ранки «зеленкою».

Так само потрібно звернути увагу на очищення вушок і носика малюка. Для того щоб очистити вушну раковину дитини, необхідно, з вати скрутити «турундочку» і обертальними рухами, не глибоко вводячи, прочистити вушко. Таким же чином очищається і носик, так само скручується ватний тампончик, занурюється в спеціальне масло і обертальними рухами неглибоко прочищається.

Дотримуючись гігієни новонародженої дитини, ви зможете захистити малюка від небажаної інфекції та хвороб.