Гід по засобах для макіяжу

Досвідченим візажистам не складно помітити, що багато продуктів краси використовуються не за призначенням, або не використовуються через незвичність назви. Тому, варто розглянути незвичні засоби.

 

660x440_1_72d61cc55d336fd99458276f0c4493a1@5223x3482_0xc0a839a2_12179520851482913472Лайнер — зазвичай асоціюється з чимось великим і плаваючих у воді або повітрі, але він ще й для макіяжу очей використовується. По факту — це звичайна підводка для очей, але при цьому вмістила довжелезну назву в одне слово.

 

Хайлайтер — це засіб схожий з тональним кремом, пудрою, рум’янами і тінями одночасно, однак, використовується він точково, а саме для вирівнювання і контурування обличчя. І ні в якому разі не використовується в якості основного декоруючого засобу, він дуже щільний і може дуже швидко зіпсувати шкіру, плюс, колір не відрізняється природністю.

Праймер — це основа основ макіяжу і наноситься в першу чергу перед нанесенням макіяжу, сенс його існування полягає в закріпленні косметики на обличчя. Тут варто уточнити, що є праймер загальний — для обличчя, і праймер тільки для повік. При цьому, праймер однаково рекомендований жінкам з абсолютно різними типами шкіри, але також і розділений за типами, на що необхідно звертати увагу.

Фіксуючий макіяж спрей або закріплювач — по суті, це логічна кінцівка макіяжу і виступає в якості прозорого покриття обличчя, яка має дуже легку, дихаючу текстуру. Але використовувати його завжди не варто, і так зрозуміло, що він несе тільки негативні наслідки лакуючи обличчя. Такий засіб потрібно тримати для заходів на яких треба шикарно виглядати і неможливо постійно контролювати свій вигляд.

Ось і весь список незвичних засобів. Хоча, ще можна додати бронзери або бронзатор — це концентрована фарбувальна сироватка трохи легша за звичайний тональний крем, але з дуже дрібними блискучими частинками, які надають сяйво шкірі.