Гібридний велосипед: як вибрати?

Гібридний велосипед — це велосипед, який поєднує в собі характеристики шосейного і гірського велосипедів, він є міцним, зручним і швидким, ідеально підходить для їзди по вулицях і велосипедних доріжках.
01f9b206b732a1a21a631c796330a73a (1)Крім того, гібридним називається велосипед з електричним приводом, який частково або повністю забезпечує його рух.

Гібридний велосипед є хорошим вибором для їзди по місту. Ключ до придбання хорошого велосипеда полягає в тому, щоб знайти гідні компоненти. Саме рухомі частини визначатимуть, наскільки добре ваш велосипед гибрид буде функціонувати і як довго.

Крім того, якщо ви збираєтеся використовувати гібридний велосипед для поїздок на роботу, придивіться до аксесуарів, які можуть зробити вашу поїздку простішою і зручнішою.

Особливості гібридних велосипедів:

 

  • Більш вертикальна посадка, зручне положення при їзді.
  • Застосування амортизуючої вилки, яка поглинає вибоїни.
  • Досить широкі шини для кращого зчеплення і стабільності їзди.
  • Рама з легких сплавів для швидкої їзди.
  • Легкі компоненти і велика кількість швидкостей.

Характерні ознаки гібридного велосипеда:

 

  • Колісна частина. Колеса на гібридному велосипеді справжнє поєднання того, що ви знайдете на шосейних і гірських велосипедах. Досить широкі, як у гірського велосипеда для більшої стійкості і довговічності, але з великим рекомендованим тиском повітря, що ставить їх на той же рівень, що і у шосейного велосипеда. Високий тиск повітря в камері дозволяє їхати швидше за рахунок зниження опору коченню. Обода і спиці на гібриді легші, такі ж, як у шосейного велосипеда, так як передбачається, що ви не будете влаштовувати серйозної позашляхової їзди як на гірських велосипедах.
  • Рама гібрида. Більшість рам гібридних велосипедів зроблені з легкого алюмінію або сталі, міцні та довговічні матеріали, з Відносно низькою ціною.
  • Кермо і посадка. Кермо на гібридному велосипеді, як правило, плоске, як на гірських велосипедах, і йде прямо з виносу. З більш широкою рукояткою, як правило, на ширині плечей, дозволяє водієві сісти прямо і пропонує кращу позицію для огляду дороги і управління велосипедом, ніж рулі на шосейному велосипеді. Як і гірський велосипед, дизайн гібрида дозволяє райдерам сидіти у вертикальному положенні, яке дає їм кращий контроль над велосипедом з хорошими можливостями центру ваги і в позі, яка зменшує навантаження на шию.
  • Трансмісія. Гібриди мають широкий діапазон передач, щоб дозволити велосипедисту підніматися на пагорби та їхати швидко на спусках. Зазвичай гібридний велосипед буде мати дві або три передні зірки. В касеті ви знайдете вісім або дев’ять передач на заднє колесо, в сумі вони дозволяють мати у своєму розпорядженні від 16 до 27 можливих комбінацій передач, які підійдуть практично для кожної ділянки дороги. Класичні велосипеди-гібриди оснащені платформною педаллю. Більш просунуті райдери воліють використовувати педалі-контакти з використанням спеціального взуття, щоб забезпечити більш професійну їзду. Але тут потрібно враховувати часті зупинки при їзді по нерівній поверхні і такий тип педалей може доставляти деякий дискомфорт.